Oferty pracy Mysłowice

Oferty pracy Mysłowice 2013. Sprzedawca okien potrzebny jest w firmie Tyskie Okna w Mysłowicach. (© arc. )

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Oferty pracy Mysłowice 2013: Kogo szukają pracodawcy w naszym mieście? Sprawdziliśmy dla Was najnowsze oferty pracy z terenu naszego miasta i okolic. Wybraliśmy kilka ciekawszych. Aplikować można do końca września.

Oferty pracy Mysłowice: Najnowsze oferty znajdziemy na stronie Powiatowego Urzędu Pracy w Mysłowicach. Sprawdziliśmy, kogo szukają pracodawcy w naszym mieście.

Nie brakuje ofert pracy dla mechników, sprzedawców, dekarzy, malarzy i murarzy. W ostatnich dniach pracodawcy z Mysłowic i okolic poszukują też: wychowawcy świetlicy terapeutycznej, kierownika produkcji w PCC PRODEX, grafika komputerowego i krawca. Proponowane zarobki na początek? Od 900 zł (pół etatu) do 2 tys. 500 dla kierownika produkcji. Szczegóły wybranych ofert pracy poniżej.

Oferty pracy Mysłowice: Mechanik, kierownik produkcji, a może sprzedawca?Mechanik samochodów osobowych Jeden z salonów samochodwych za pośrednictwem Powiatowego Urzędu Pracy poszukuje pracownika do naprawy automatycznych skrzyni biegów w samochodach osobowych. Wymagania? Wykształcenie zasadnicze zawodowe. Proponowane wynagrodzenie: 1 600 zł na miesiąc. Pracodawca na początek oferuje podpisanie umowy na okres próbny, aplikujemy w PUP Mysłowice (Michalina Zadow, nr tel. 32 223 25 53)

Kierownika produkcji szuka PCC PRODEX w Mysłowicach przy ul. Mikołowskiej. Tutaj wymagane są: wykształcenie średnie, kilka lat pracy na podobnym stanowisku, samodzielność, dobra organizacja pracy, rzetelność, umiejętność zarządzania i planowania. Do obowiązków pracownika należeć będą natomiast:
nadzór i zarządzanie zakładem, planowanie, realizacja i rozliczanie produkcji, zarządzanie projektami i utrzymanie jakości produktu. Zarobki wahają się od 2 500 zł na początek do 3 000 zł (brutto). Aplikujemy u pracodawcy.

Sprzedawca okien potrzebny jest w firmie Tyskie Okna (Rynek 17, Mysłowice). Pracodawca wymaga
doświadczenie w branży, a oferuje: pracę jednozmianową od poniedziałku do piątku w godz. 9-17, w soboty w godz. 9-13 (co druga sobota), 2 000 zł (brutto) miesięcznie, umowę na okres próbny na początek. Zainteresowani posadą aplikują bezpośrednio u pracodawcy (Roman Pająk, nr tel. 32 316 14 54).

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

jam jest (gość)

Budowlańcy czy mechanicy to ofert zawsze mają w bród !
Pytanie tylko co z resztą?
Nikomu nie potrzebny , oraz nic nie wnoszący artykuł...