Spis treści
12. kolejka 4. ligi kujawsko-pomorskiej - zapis relacji na żywo
Niedziela 15 października
Cuiavia Inowrocław - Kujawianka Izbica Kujawska 2:3 (0:0)
Informują: KAMIL WALCZAK, Mariusz Krzyżanowicz
CUIAVIA: Michał Piernik - Dominik Kowalski, Mateusz Wiśniewski, Kacper Wojtyszyn, Kajetan Wojciechowski, Mariusz Kryszak, Szymon Maziarz, Mariusz Miłek, Dominik Kulak, Patryk Wiśniewski, Łukasz Chruścicki
KUJAWIANKA: Patryk Junkiert - Oleg Tabaka, Bartłomiej Mielczarek, Ryu Ueno, Denys Shmatov, Marcin Bykowski, Radosław Walerowicz, Hubert Szymczak, Mateusz Wodziński, Dawid Zawadzki, Kamil Kuropatwiński
12:00 - Dawid Błażejczyk (Tekieniewski, Mirż)
1 - od środka goście
7 - 0:0
10 - 0:0
25 - 0:0
30 - 0:0
40 - 0:0
45 - przerwa, 0:0
GOOOL 51 - Bartłomiej Mielczarek 0:1. Po zagraniu z rzutu wolnego Kamila Kuropatwińskiego
GOOOL 55 - Łukasz Chruścicki 1:1 z rzutu karnego
63 - Łukasz Chruścicki czerwona kartka (druga żółta) - gospodarze od środka
GOOOL 75 - Kacper Wojtyszyn 2:1
GOOOL 88 - Marcin Bykowski 2:2 z rzutu karnego
90+2 - Mateusz Brzóstowski czerwona kartka (druga żółta), Cuiavia w 9
GOOOL 90+3 - Bartłomiej Mielczarek 2:3
90+5 - koniec
Sobota 14 października
Pol-Osteg Pomorzanin Serock - Pogoń Mogilno 1:3 (0:1)
POMORZANIN: Gibas - Garczewski, Kozłowski, Rzepecki, Mik, Wołczek, Gorzycki, Świątek, P. Zieliński, Semeniuk, Szal.
POGOŃ: Paweł Mroziński - Drzazgowski, Kruszewski, Lewandowski, Kaliski, Nowaczyk, Jagielski, Piotr Mroziński, Mrówczyński, Delekta, N. Rościszewski
14:00 - Michał Sander (Winiecki, Oparczyk)
GOOOL 21 - Piotr Mroziński 0:1. Po rzucie różnym strzał z 10 metra
30 - 0:1
38 - Filip Jagielski w poprzeczkę Pomorzanina
45 - 0:1, przerwa
46 - gospodarze od środka
50 - 0:1
GOOOL 66 - Norbert Rościszewski 0:2. Asysta Krzysztof Chojnacki
80 - 0:2
GOOOL 81 - Krzysztof Chojnacki 0:3
90 - 3 minuty doliczone
GOOOL 90+2 - Antoni Chylewski 1:3
Lech Rypin - Noteć Łabiszyn 3:0 (1:0)
Informuje Krzysztof Bartnicki
14:00 - Mateusz Tybińkowski (Ruczewski, Koziorowicz)
1 - od środka goście
3 - groźnie pod bramką gości, po dośrodkowaniu z rożnego Baranowskiego Listkowski nie trafił dobrze w piłkę w dogodnej sytuacji
10 - 0:0
GOOOL 17 - Jakub Listkowski 1:0. Asysta Nazarii Murashko
18 - odpowiedź gości, broni Ambrochowicz w sytuacji sam na sam
20 - po składnej akcji Lecha, Śmigrodzki uderzył obok bramki
25 - Sternicki strzela zza pola karnego, obok bramki Noteci
36 - Sternicki ponownie uderza zza szesnastki, na posterunku bramkarz gości
39 - dośrodkowanie Baranowskiego, Kolbus głową prosto w bramkarza w doskonałej sytuacji
43 - groźny strzał gości
45 - rajd zawodnika Noteci i nieskuteczny strzał
45 - odpowiedź Lecha, Listkowski nie doszedł do piłki po groźnym dośrodkowaniu
45 - przerwa, 1:0
46 - Lech od środka
46 - Kolbus sam na sam, ale odskoczyła mu piłka
50 - 1:0
55 - Safian z ostrego kąta. Bramkarz gości na posterunku
56 - Listkowski prosto w bramkarza po ładnej akcji Lecha
58 - Baranowski minimalnie obok słupka po składnej akcji Lecha.
GOOOL 63 - Nazarii Murashko 2:0 z rzutu wolnego
67 - strzał gości z wolnego, broni Ambrochowicz
GOOOL 72 - Jakub Listkowski 3:0. Po akcji Bartłomieja Śmigrodzkiego
79 - Śmigrodzki w idealnej okazji. Nadal 3:0
80 - strzał gości prosto w bramkarza
88 - udana interwencja Ambrochowicza
90 - koniec, 3:0
Chełminianka Chełmno - Polonia Bydgoszcz 2:2 (1:0)
Informuje: Rafał Dobrowolski
CHEŁMINIANKA: M. Kijewski - Skowroński, Zieliński, Majorek, Misiaszek, Gross, Cieślik, Wiśniewski, Szpankiewicz, Witek, Szymański.
POLONIA: Ostrowski - Dusza, Frasz, Marczyński, Gręzicki, Bereznowski, Sieradzki, Olejniczak, Andrzejewski, Łotoszyński, Dąbek
14:00 - Paweł Kruczykowski (Górczyński, Winiarski)
1 - od środka Chełminianka
10 - 0:0
GOOOL 25 - Aleksander Witek 1:0. Głową. Bramka padła tak - zobacz wideo.
40 - 1:0
45 - 1:0, przerwa
50 - 1:0
GOOOL 58 - Paweł Zieliński 2:0
GOOOL 67 - Maciej Sieradzki 2:1
GOOOL 82 - Arkadiusz Piskorski 2:2
90 - koniec
Unia Wąbrzeźno - Orlęta Aleksandrów Kujawski 1:2 (0:1)
15:00 - Łukasz Zasada (Krzywicki, Augustyniak)
15 - 0:0
GOOOL 28 - Szymon Brzeziński 0:1
40 - 0:1
45 - 0:1, przerwa
60 - 0:1
GOOOL 63 - Konrad Sztuka 1:1
GOOOL 78 - Łukasz Witucki 1:2
85 - 1:2
90 - 7 minut doliczonych
90+7 - koniec, 1:2
Chemik Moderator Bydgoszcz - Wda Świecie 1:3 (0:3)
Informuje Michał Partyka
CHEMIK: Łęt - Włosiński, Adamenko, Kochmański, Goździkowski, Chęś, Klimkiewicz, Majerski, Strzyżewski, Zaborowski, Perliński
WDA: Zapała - Słaby, Wypij, Rybacki, Kubiak, Kalitta, Januszewski, Majka, Wenerski, Droż, Ratkowski
12:00 - Przemysław Czajka (Gierczyński, Konieczny)
1 - od środka gospodarze
GOOOL 8 - Tomasz Wypij 0:1. Z sześciu metrów po dograniu z rzutu rożnego
GOOOL 9 - Michał Kalitta 0:2. Asysta Damian Rybacki. Chemik w 11. kolejkach stracił dwie bramki, a tu w meczu kolejki ciągu 60 sekund też dwie!
GOOOL 18 - Michał Kalitta 0:3. Głową po zagraniu Oskara Kubiaka.
19 - groźny strzał gospodarzy broni z trudem Zapała
24 - dwójkowa akcja Rybacki - Kalitta. Strzał tego drugiego tuż obok słupka bydgoszczan
26 - świetna okazja Goździkowskiego, Wenerski wybija piłkę z linii bramkowej Wdy
30 - 0:3
33 - Michał Kalitta sam na sam z bramkarzem Chemika, ale strzał obok bramki
35 - Łukasz Wenerski (Wda) - żółta kartka
40 - 0:3
45 - Tomasz Wypij (Wda) - żółta kartka
45 - minimum minuta doliczona
45+1 - przerwa, 0:3
46 - Wda od środka
60 - 0:3
63 - Konrad Klatecki (Chemik) - żółta kartka
75 - 0:3
81 - indywidualna akcja Oskara Kubiaka, strzał broni Gracjan Łęt, bramkarz Chemika
90 - minimum 3 minuty doliczone
GOOOL 90+1 - Patryk Perliński 1:3. Po dograniu z rzutu rożnego
90+3 - koniec, 1:3
Lider Włocławek - Tłuchowia Tłuchowo 0:6 (0:5)
Informują: Piotr Kwiatkowski, Kazimierz Grzywiński
TŁUCHOWIA: Mikołajczak - Domański, Cichowlas, Redek, Winiarkiewicz, Figura, Klepczyński, IE Edelino, Kieplin, Lubak, Czerwiński
12:00 - Szymon Stypczyński (Makowski, Kosmal)
GOOOL 7 - Dawid Kieplin 0:1. Asysta Damian Figura. Zobacz wideo
GOOOL 14 - Alan Czerwiński 0:2. Asysta Dawid Kieplin
GOOOL 20 - Dawid Kieplin 0:3. Asysta Alan Czerwiński
GOOOL 30 - Dawid Kieplin 0:4. Asysta Edelino
GOOOL 36 - Alan Czerwiński 0:5
40 - 0:5
45 - 0:5, przerwa
60 - 0:5
GOOOL 79 - Mariusz Cichowlas 0:6. Głową po zagraniu Dawida Kieplina
90 - koniec, 0:6
Start Pruszcz - Łokietek Brześć Kujawski 2:1 (0:1)
Informuje Dawid Anaszewicz
START: Ossowski - Igliński, Krukowski, Stasikowski, Czerwiński, Mizdalski, Tabisz, Duma, Chernushkin, Czarnowski, Karbowski.
ŁOKIETEK: Ciesielski - Szczęsny, Czyżewski, Orliński, Kamiński, Rutkowski, Bołkowiec, Kosztowny, Kacperski, Boniec, Wienconek.
13:00 - Maciej Lanckowski (Sadowski, Rogowski)
1 - Start od środka
GOOOL 9 - Kacper Wienconek 0:1
15 - 0:1
25 - 0:1
35 - 0:1
45 - 0:1, przerwa
46 - Jedna zmiana wśród gospodarzy. Schodzi: Łukasz Tabisz. Wchodzi: Norbert Frankiewicz
46 - goście (g. 14:03) rozpoczynają drugą połowę
60 - 0:1
75 - 0:1
GOOOL 76 - Dawid Duma 1:1. Głową. Asysta Jakub Mizdalski
GOOOL 86 - Mateusz Zbiranek 2:1. Asysta Maciej Górzyński
89 - rzut karny dla gości, Karol Ossowski broni strzał Szymona Bołkowca. Piłkarz Łokietka wykonywał rzut karny nr 5 w tym sezonie. Pomylił się po raz pierwszy
90 - 3 minuty doliczone
90+3 - koniec, 2:1
Pomorzanin Toruń - Sparta Brodnica 0:0
Informuje Ryszard Kobak
SPARTA: Wiśniewski - Mosakowski, Grabowski, Gajkowski, Rumiński, Janczak, Brendon, Bojar, Argalski, Tuptyński, Kozłowski.
11:00 - Szymon Szczepkowski (Czapiewski, Sobczyk)
11 - 0:0
30 - 0:0
45 - 0:0, przerwa
62 - 0:0
78 - 0:0
88 - 0:0
90 - 3 minuty doliczone
90+3 - koniec, 0:0. Piąty bezbramkowy remis w tym sezonie. Niespodzianka
Tabela po 12. kolejce 4. ligi kujawsko-pomorskiej
- Wda Świecie 12 33 37-7
- Chemik Bydgoszcz 12 28 32-5
- Start Pruszcz 12 26 32-11
- Tłuchowia Tłuchowo 12 25 30-12
- Unia Wąbrzeźno 12 20 20-14
- Lech Rypin 12 20 20-13
- Pomorzanin Serock 12 19 21-12
- Sparta Brodnica 12 18 25-22
- Cuiavia Inowrocław 12 16 20-16
- Orlęta Aleksandrów Kuj. 12 16 20-25
- Pogoń Mogilno 12 14 28-22
- Kujawianka Izbica Kuj. 12 13 19-26
- Polonia Bydgoszcz 12 12 21-22
- Chełminianka Chełmno 12 12 13-33
- Noteć Łabiszyn 12 12 20-31
- Łokietek Brześć Kuj. 12 11 17-24
- Pomorzanin Toruń 12 4 8-43
- Lider Włocławek 12 3 12-50
Strzelcy w 12. kolejce 4. ligi
Pomorzanin Toruń - Sparta Brodnica 0:0
Lider Włocławek - Tłuchowia Tłuchowo 0:6 (0:5)
Bramki: Dawid Kieplin 3 (7, 20, 30), Alan Czerwiński 2 (14, 36), Mariusz Cichowlas (79)
Chemik Moderator Bydgoszcz - Wda Świecie 1:3 (0:3)
Bramki: Patryk Perliński (90+1) - Tomasz Wypij (8), Michał Kalitta 2 (9, 18, głową)
Start Pruszcz - Łokietek Brześć Kujawski 2:1 (0:1)
Bramki: Dawid Duma (76), Mateusz Zbiranek (86) - Kacper Wienconek (9)
Pol-Osteg Pomorzanin Serock - Pogoń Mogilno 1:3 (0:1)
Bramki: Antoni Chylewski (90+2) - Piotr Mroziński (21), Norbert Rościszewski (66), Krzysztof Chojnacki (81)
Lech Rypin - Noteć Łabiszyn 3:0 (1:0)
Bramki: Jakub Listkowski 2 (17, 72), Nazarii Murashko (63, wolny),
Chełminianka Chełmno - Polonia Bydgoszcz 2:2 (1:0)
Bramki: Aleksander Witek (25, głową), Paweł Zieliński (58) - Maciej Sieradzki (67), Arkadiusz Piskorski (82)
Unia Wąbrzeźno - Orlęta Aleksandrów Kujawski 1:2 (0:1)
Bramki: Konrad Sztuka (63) - Szymon Brzeziński (28), Łukasz Witucki (78)
Cuiavia Inowrocław - Kujawianka Izbica Kujawska 2:3 (0:0)
Bramki: Łukasz Chruścicki (55, karny), Kacper Wojtyszyn (75) - Bartłomiej Mielczarek 2 (51, 90+3), Marcin Bykowski (88, karny)
Klasyfikacja strzelców po 12. kolejce 4. ligi
- Michał Kalitta (Wda Świecie) - 14
- Patryk Perliński (Chemik Moderator Bydgoszcz) - 10
- Dawid Kieplin (Tłuchowia Tłuchowo) - 9
- Grzegorz Adamski (Noteć Łabiszyn) - 8
- Brendon Pereira (Sparta Brodnica) - 8
- Mateusz Zbiranek (Start Pruszcz) - 8
- Adam Kozłowski (Pogoń Mogilno) - 7
- Norbert Rościszewski (Pogoń Mogilno) - 7
- Oskar Semeniuk (Pomorzanin Serock) - 6
- Maciej Tuptyński (Sparta Brodnica) - 6
- Damian Rybacki (Wda Świecie) - 6
- Paweł Lewandowski (Lech Rypin) - 5
- Arkadiusz Piskorski (Polonia Bydgoszcz) - 5
- Bartłomiej Świątek (Pomorzanin Serock) - 5
- Maciej Górzyński (Start Pruszcz) - 5
- Dawid Marciniak (Tłuchowia Tłuchowo) - 5
- Łukasz Pikalski (Chemik Moderator Bydgoszcz) - 4
- Martyn Trędewicz (Lech Rypin) - 4
- Szymon Bołkowiec (Łokietek Brześć Kujawski) - 4
- Mikołaj Winiecki (Noteć Łabiszyn) - 4
- Łukasz Witucki (Orlęta Aleksandrów Kujawski) - 4
- Adam Łotoszyński (Polonia Bydgoszcz) - 4
- Dmytro Chernushkin (Start Pruszcz) - 4
- Alan Czerwiński (Tłuchowia Tłuchowo) - 4
- Jakub Nowak (Unia Wąbrzeźno) - 4
- Paweł Słaby (Wda Świecie) - 4
- Paweł Zieliński (Chełminianka Chełmno) - 3
- Marcel Strzyżewski (Chemik Moderator Bydgoszcz) - 3
- Damian Rysiewski (Chemik Moderator Bydgoszcz) - 3
- Gabriel Silva (Cuiavia Inowrocław) - 3
- Szymon Maziarz (Cuiavia Inowrocław) - 3
- Kamil Kuropatwiński (Kujawianka Izbica Kujawska) - 3
- Stanisław Łojewski (Kujawianka Izbica Kujawska) - 3
- Jakub Listkowski (Lech Rypin) - 3
- Adrian Kowalski (Lider Włocławek) - 3
- Nikolas Brzeziński (Lider Włocławek) - 3
- Jan Dobko (Lider Włocławek) - 3
- Damian Kacperski (Łokietek Brześć Kujawski) - 3
- Kacper Wienconek (Łokietek Brześć Kujawski) - 3
- Łukasz Żuchowski (Noteć Łabiszyn) - 3
- Sebastian Fido (Orlęta Aleksandrów Kujawski) - 3
- Kieran Ollivierre (Orlęta Aleksandrów Kujawski) - 3
- Wiktor Mrówczyński (Pogoń Mogilno) - 3
- Mateusz Rościszewski (Pogoń Mogilno) - 3
- Piotr Mroziński (Pogoń Mogilno) - 3
- Oksar Andrzejewski (Polonia Bydgoszcz) - 3
- Jakub Sajda (Pomorzanin Toruń) - 3
- Grzegorz Domżalski (Sparta Brodnica) - 3
- Jakub Krukowski (Start Pruszcz) - 3
- Bartosz Czerwiński (Start Pruszcz) - 3
- Oskar Januszewski (Wda Świecie) - 3
- Jakub Ratkowski (Wda Świecie) - 3
- Bartłomiej Mielczarek (Kujawianka Izbica Kujawska) - 3
- Marcin Bykowski (Kujawianka Izbica Kujawska) - 2
- Dawid Bocian (Chełminianka Chełmno) - 2
- Dawid Rogulski (Chełminianka Chełmno) - 2
- Dawid Szpankiewicz (Chełminianka Chełmno) - 2
- Piotr Siekirka (Chemik Moderator Bydgoszcz) - 2
- Konrad Klatecki (Chemik Moderator Bydgoszcz) - 2
- Jakub Czesiński (Chemik Moderator Bydgoszcz) - 2
- Dawid Zaborowski (Chemik Moderator Bydgoszcz) - 2
- Wiktor Majchrzak (Cuiavia Inowrocław) - 2
- Mariusz Miłek (Cuiavia Inowrocław) - 2
- Damian Zagórski (Cuiavia Inowrocław) - 2
- Łukasz Galanciak (Kujawianka Izbica Kujawska) - 2
- Oleg Tabaka (Kujawianka Izbica Kujawska) - 2
- Nazarii Murashko (Lech Rypin) - 2
- Erwin Mętlewicz (Łokietek Brześć Kujawski) - 2
- Marcin Słowiński (Noteć Łabiszyn) - 2
- Hubert Maciąg (Orlęta Aleksandrów Kujawski) - 2
- Krzysztof Chojnacki (Pogoń Mogilno) - 2
- Jakub Makowski (Polonia Bydgoszcz) - 2
- Maciej Sieradzki (Polonia Bydgoszcz) - 2
- Antoni Chylewski (Pomorzanin Serock) - 2
- Samuel Gerc (Pomorzanin Toruń) - 2
- Bartosz Kaczyński (Sparta Brodnica) - 2
- Damian Stasikowski (Start Pruszcz) - 2
- Wiktor Majer (Start Pruszcz) - 2
- Dawid Duma (Start Pruszcz) - 2
- Miguel Edelino (Tłuchowia Tłuchowo) - 2
- Luka Redek (Tłuchowia Tłuchowo) - 2
- Mariusz Cichowlas (Tłuchowia Tłuchowo) - 2
- Aron Maciejewski (Unia Wąbrzeźno) - 2
- Mikołaj Wojdak (Unia Wąbrzeźno) - 2
- Konrad Sztuka (Unia Wąbrzeźno) - 2
- Patryk Kozłowski (Wda Świecie) - 2
- Łukasz Chruścicki (Cuiavia Inowrocław) - 2
- Kacper Wojtyszyn (Cuiavia Inowrocław) - 2
- Damian Gross (Chełminianka Chełmno) - 1
- Bartosz Majorek (Chełminianka Chełmno) - 1
- Karol Misiaszek (Chełminianka Chełmno) - 1
- Mateusz Skowroński (Chełminianka dla Tłuchowii) - 1
- Jan Rogowski (Chemik Moderator Bydgoszcz) - 1
- Kacper Klimkiewicz (Chemik Moderator Bydgoszcz) - 1
- Alan Majerski (Chemik Moderator Bydgoszcz) - 1
- Mariusz Kryszak (Cuiavia Inowrocław) - 1
- Patryk Wiśniewski (Cuiavia Inowrocław) - 1
- Ariel Jastrzembski (Cuiavia Inowrocław) - 1
- Artur Gajda (Kujawianka Izbica Kujawska) - 1
- Denys Shmatov (Kujawianka Izbica Kujawska) - 1
- Mateusz Wodziński (Kujawianka Izbica Kujawska) - 1
- Radosław Rybka (Lech Rypin) - 1
- Szymon Koziatek (Lech Rypin) - 1
- Julian Kolbus (Lech Rypin) - 1
- Kamil Sternicki (Lech Rypin) - 1
- Wiktor Majewski (Lech Rypin) - 1
- Bartłomiej Śmigrodzki (Lech Rypin) - 1
- Wiktor Wojciechowski (Lider dla Pomorzanina S.) - 1
- Wiktor Wojciechowski (Lider dla Wdy) - 1
- Igor Trzciński (Lider Włocławek) - 1
- Bartłomiej Buliński (Lider Włocławek) - 1
- Bartosz Czyżewski (Łokietek Brześć Kujawski) - 1
- Marcin Pałczyński (Łokietek Brześć Kujawski) - 1
- Piotr Szczęsny (Łokietek Brześć Kujawski) - 1
- Maciej Pałczyński (Łokietek Brześć Kujawski) - 1
- Damian Rutkowski (Łokietek Brześć Kujawski) - 1
- Mateusz Krajewski (Noteć Łabiszyn) - 1
- Grzegorz Kaniecki (Noteć Łabiszyn) - 1
- Dmytro Rudakov (Noteć Łabiszyn) - 1
- Jakub Budzisz (Orlęta Aleksandrów Kujawski) - 1
- Maciej Murawski (Orlęta Aleksandrów Kujawski) - 1
- Remigiusz Wojnowski (Orlęta Aleksandrów Kujawski) - 1
- Marcel Wcisło (Orlęta Aleksandrów Kujawski) - 1
- Patrick Kasaira (Orlęta Aleksandrów Kujawski) - 1
- Artem Osmolovskiy (Orlęta Aleksandrów Kujawski) - 1
- Szymon Michalkiewicz (Orlęta Aleksandrów Kujawski) - 1
- Marcin Kaliski (Pogoń Mogilno) - 1
- Filip Jagielski (Pogoń Mogilno) - 1
- Kacper Lewandowski (Pogoń Mogilno) - 1
- Robert Frasz (Polonia B. dla Kujawianki) - 1
- Wiktor Dąbek (Polonia Bydgoszcz) - 1
- Mikołaj Szmelc (Polonia Bydgoszcz) - 1
- Miłosz Olejniczak (Polonia Bydgoszcz) - 1
- Krzysztof Szal (Pomorzanin Serock) - 1
- Aleksander Zieliński (Pomorzanin Serock) - 1
- Radosław Mik (Pomorzanin Serock) - 1
- Maksymilian Wołczek (Pomorzanin Serock) - 1
- Sebastian Smaruj (Pomorzanin Serock) - 1
- Damian Adamski (Pomorzanin Serock) - 1
- Wiktor Kaszyński (Pomorzanin T. dla Chemika) 1
- Wojciech Wołk (Pomorzanin Toruń) - 1
- Robert Wesołowski (Pomorzanin Toruń) - 1
- Marek Piątkowski (Pomorzanin Toruń) - 1
- Gabor Grabowski (Sparta Brodnica) - 1
- Łukasz Ciechowski (Sparta Brodnica) - 1
- Krystian Janczak (Sparta Brodnica) - 1
- Dawid Hinz (Sparta Brodnica) - 1
- Kacper Dzwonkowski (Sparta Brodnica) - 1
- Jakub Bojar (Sparta Brodnica) - 1
- Damian Argalski (Sparta dla Lidera) - 1
- Oleksandr Ovsiak (Start Pruszcz) - 1
- Seweryn Truskolaski (Tłuchowia Tłuchowo) - 1
- Jarosław Kułaga (Tłuchowia Tłuchowo) - 1
- Donavan Ferreira (Tłuchowia Tłuchowo) - 1
- Adrian Bieńkowski (Tłuchowia Tłuchowo) - 1
- Damian Lubak (Tłuchowia Tłuchowo) - 1
- Dominik Hancyk (Unia dla Startu) - 1
- Sebastian Wiśniewski (Unia Wąbrzeźno) - 1
- Damian Orzechowski (Unia Wąbrzeźno) - 1
- Ohaga Chimezie (Unia Wąbrzeźno) - 1
- Tymoteusz Majka (Wda Świecie) - 1
- Jakub Węgrzyn (Wda Świecie) - 1
- Szymon Kozłowski (Wda Świecie) - 1
- Aleksander Witek (Chełminianka Chełmno) - 1
- Szymon Brzeziński (Orlęta Aleksandrów Kujawski) - 1
- Tomasz Wypij (Wda Świecie) - 1
Wideo. Bramki z 12. kolejki 4. ligi
Dołącz do nas na Facebooku!
Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!
Kontakt z redakcją
Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?