Trzecia kwarta

(greg)
Po bardzo słabej grze w drugiej połowie koszykarki MOSiR-u Skok Wesoła Mysłowice przegrały we własnej hali ze Stalą Stalowa Wola 60:63. Po pierwszych dwudziestu minutach nic nie wskazywało na porażkę MOSiR-u.

Po bardzo słabej grze w drugiej połowie koszykarki MOSiR-u Skok Wesoła Mysłowice przegrały we własnej hali ze Stalą Stalowa Wola 60:63.

Po pierwszych dwudziestu minutach nic nie wskazywało na porażkę MOSiR-u. Podopieczne Jana Galińskiego były skuteczniejsze, zbierały więcej piłek i wyprowadzały szybkie kontry. Wszystko zmieniło się jednak w trzeciej kwarcie. Początek tej części gry Stal wygrała 13:0, dzięki czemu na tablicy wyników pojawił się remis 37:37. Potem trwała wyrównana walka kosz za kosz. Na początku czwartej kwarty MOSiR uzyskał dużą przewagę (57:48), ale szybko ją stracił. W samej końcówce mysłowiczanki zamiast przeprowadzić jakąkolwiek akcję, kilkakrotnie podawały piłkę w ręce przeciwniczek, które zdobywały kolejne punkty.

MOSiR - Stal 60:63 (19:9, 18:15, 12:24, 11:15)

MOSiR: Kościelny 4, Świtała 6, Baranowska 2, Magda Jurasz 9, Monika Jurasz 13, Tłuszczyk 11, Kowalska 6, Błachut 9.