Porażka z Wesołą

Maciej Wąsowicz
Piłkarze Źródła wrócili z Wesołej pokonani.
Pewne zwycięstwo nad Źródłem Kromołów odniósł Górnik Wesoła. Mysłowiczanie przełamali się po dwóch kolejnych porażkach i przed własną publicznością pokonali Źródło 3:1.

Pewne zwycięstwo nad Źródłem Kromołów odniósł Górnik Wesoła. Mysłowiczanie przełamali się po dwóch kolejnych porażkach i przed własną publicznością pokonali Źródło 3:1. Dwa razy do naszej bramki skierował piłkę Grzegorz Derek. Za każdym razem pokonując bramkarza z Kromołowa strzałem głową. Pierwsza bramka padła po rzucie rożnym wykonanym przez przez Artura Opeldusa, a druga po kornerze Michała Raka.

Właśnie po golu Derka od 34 minuty Wesoła prowadziła 1:0, jednak tuż przed przerwą do wyrównania doprowadził z rzutu karnego Rafał Psonka. W drugiej połowie piękną bramkę a strzelił Rak, a na 3:1 podwyższył znów Derek.

Po meczu trener Górnika Czesław Mika podreślał, że jego podopieczni byli zdecydowanie lepszym zespołem od gości i wygrali zasłużenie. Także po meczu między szkoleniowcami obu zespołów doszło do zupełnie niepotrzebnego spięcia.