Pięć medali zdobyli zawodnicy MOSiR-u Mysłowice na turnieju ju-jitsu

(greg)
Pięć medali zdobyli zawodnicy MOSiR-u Mysłowice na turnieju brazylijskiego ju-jitsu, który w niedzielę odbył się w Tychach. Najlepszym zawodnikiem imprezy był Bartosz Urbanke, który wygrał nie tylko swoją kategorię ...

Pięć medali zdobyli zawodnicy MOSiR-u Mysłowice na turnieju brazylijskiego ju-jitsu, który w niedzielę odbył się w Tychach. Najlepszym zawodnikiem imprezy był Bartosz Urbanke, który wygrał nie tylko swoją kategorię wagową, ale również rywalizację open. Ta ostatnia była zresztą wewnętrzną rozgrywką zawodników MOSiR-u. W finale Urbanke okazał się lepszy od Adama Smulskiego, który z kolei był drugi w swojej grupie. Srebrny medal zdobyli też Michał Zieliński i Michał Filus, a na trzecim stopniu podium stanął Kamil Sieczkowski. To był ostatni w tym roku szkolnym start młodych zawodników. Do rywalizacji powrócą po wakacjach. Wtedy też rozpocznie się liga dzieci i młodzieży, którą prowadził będzie Śląski Związek Ju-Jitsu.

Wszyscy, którzy chcą spróbować swoich sił w tym sporcie walki, mogą we wrześniu zgłosić się do sekcji MOSiR-u, gdzie prowadzone będą zajęcia brazylijskiego ju-jitsu. Więcej informacji można uzyskać u trenera Andrzeja Filusa pod numerem telefonu 607-260-553 oraz na stronie www.mcejujitsu.prv.pl.