MOSiR nadal bez zwycięstwa

(greg)
Kolejny mecz w I lidze przegrały w sobotę koszykarki MOSiR-u Skok Wesoła. Tym razem lepsza od mysłowiczanek była drużyna Filara Sosnowiec, która wygrała 71:48.

Kolejny mecz w I lidze przegrały w sobotę koszykarki MOSiR-u Skok Wesoła. Tym razem lepsza od mysłowiczanek była drużyna Filara Sosnowiec, która wygrała 71:48. W miarę wyrównana walka w tym spotkaniu trwała tylko przez pierwsze pięć minut. Potem Filar uzyskał dużą przewagę. Już w drugiej kwarcie drużyna z Sosnowca wygrywała 34:9. W zespole MOSiR-u zadebiutowała Natalia Szabatowska. Nowa rozgrywają mysłowiczanek była najskuteczniejszą zawodniczką. Zdobyła 12 pkt. Jutro MOSiR zagra na wyjeździe z Górnikiem Wieliczka.

MOSiR Mysłowice - Filar Sosnowiec 48:71 (5:18, 10:16, 8:15, 25:22)

MOSiR: Magda Jurasz 6, Błachut, Baranowska 11, Monika Jurasz 3, Jagiełka 3, Szabatowska 12, Tłuszczyk 1, Świtała 10, M. Balsam 2, Kościelny, Kowalska.