Klęska MOSiR-u

(greg)
Najwyższej porażki w sezonie doznały w sobotę koszykarki MOSiR-u Skok Wesoła Mysłowice. W meczu wyjazdowym przegrały z RMKS-em Rybnik 51:117. Już po pierwszej kwarcie było wiadomo, że doświadczone rybniczanki nie ...

Najwyższej porażki w sezonie doznały w sobotę koszykarki MOSiR-u Skok Wesoła Mysłowice. W meczu wyjazdowym przegrały z RMKS-em Rybnik 51:117.

Już po pierwszej kwarcie było wiadomo, że doświadczone rybniczanki nie będą miały problemów z pokonaniem MOSiR-u. W tej części gry zawodniczki RMKS-u trafiły sześć razy za trzy punkty. W kolejnych kwartach powiększały przewagę, mimo że na parkiecie pojawiły się rezerwowe. - Przegraliśmy bardzo wysoko, ale w pierwszej piątce Rybnika jest kilka bardzo dobrych zawodniczek. Nie było szans nawiązać z nimi walki - stwierdził Jan Galiński, trener MODiR-u.