Dobry start mysłowiczan w lekkoatletycznych mistrzostwach Śląska

(kpb)
Zwyciężyła Martyna Książek.
Trzynaście krążków przywieźli z Indywidualnych Mistrzostw Śląska młodzi lekkoatlecie MOSiR-u Mysłowice. W rozegranych 13 i 14 maja w Chorzowie zawodach na podium stanęło aż dziesięciu podopiecznych Aleksandra ...

Trzynaście krążków przywieźli z Indywidualnych Mistrzostw Śląska młodzi lekkoatlecie MOSiR-u Mysłowice. W rozegranych 13 i 14 maja w Chorzowie zawodach na podium stanęło aż dziesięciu podopiecznych Aleksandra Matusińskiego.
Najlepiej wypadła Martyna Książek i Tina Polak. Na szyi tej pierwszej zawisły złote krążki za bieg na 100 m i skok w dal. Tina triumfowała w biegach na dystansie 200 i 400 m. Zawodniczki poprawiły również swoje życiowe rekordy. Pierwszy w biegu na 2000 m z przeszkodami był Mateusz Kubara.

Srebrne medale wywalczyli: Joanna Dorbiec (1500 m z przeszkodami), Klaudia Szewczyk (400 m), Stanisław Kokot (2000 m z przeszkodami) i Rafał Żywot (800 m).

Trzecie miejsce wywalczyli: Emilia Skołubowicz (1500 m z przeszkodami), Mateusz Szewczyk (2000 m z przeszkodami), Bartłomiej Chyski (trójskok) oraz żeńska sztafeta 4 razy 100 m w składzie: Skołubowicz, Książek oraz Karolina i Kluadia Szewczyk.