4 liga, grupa śląska 1: Górnik 09 Mysłowice - Górnik Wesoła 1:5. Górnik Wesoła rządzi w Mysłowicach

ivan
Górnik Wesoła pewnie pokonał w derbowym pojedynku Górnik 09 Mysłowice 5:1. Pierwsza połowa zakończyła się zaskakującym remisem 1:1. W drugiej rządzili już jednak niepodzielnie goście.

**

Kto ma najlepszą stronę www w IV lidze? GŁOSUJ!

**

W 13. minucie po trafieniu Michała Raka Górnik 09 wyszedł na prowadzenie. Wyrównał w samej końcówce pierwszej połowy, po znakomitym podaniu Piegzika - Paweł Wasilewski.

Zobacz komplet wyników i tabelę!

Po zmianie stron bramki zdobywali już tylko goście. W 51. minucie na prowadzenie wyniósł ich Jacek Wujec, po dograniu Jakuba Dziółki. Ten sam zawodnik strzelił trzy minuty później bramkę na 3:1. Dwa kolejne trafienia były dziełem Pawła Wasilewskiego. Dzięki zwycięstwu goście umocnili się na pozycji lidera IV ligi.

GÓRNIK 09 MYSŁOWICE - GÓRNIK WESOŁA 1:5 (1:1)

1:0 Michał Rak 13'
1:1 Paweł Wasilewski 44'
1:2 Jacek Wujec 51'
1:3 Jacek Wujec 54'
1:4 Paweł Wasilewski 71'
1:5 Paweł Wasilewski