Wybierz region

Wybierz miasto

  Spotkanie „Chwile pogodnego zatrzymania, w słowach prozy i poezji zamknięte”

  Mysłowicki Ośrodek Kultury
  Mysłowice, ul. Grunwaldzka/7, +48 32 222 66 70

  18:00 Czwartek, 24 września

  • Brak informacji o cenie

  Przed nami spotkanie „Chwile pogodnego zatrzymania, w słowach prozy i poezji zamknięte”

  Mysłowicki Ośrodek Kultury rusza z cyklem spotkań z poetką Gabrielą Kotas.

  Gościem spotkania będzie Monika Oleksa.

  Gabriela Kotas to mysłowicka poetka, autorka tomiku „Pogodna Dojrzałość”. Jej poezja przepełniona jest optymistycznym spojrzeniem na życie oraz na otaczający nas świat. – W drugiej połowie życia odkryłam czym jest piękno. Piękno to książki, piękno to muzyka, piękno to artystyczne zdjęcia – na widok których aż dech zapiera, piękno to poezja.- mówi Gabriela Kotas. Radosne podejście do życia zapewne udzieli się także wszystkim osobom obecnym na spotkaniu. – Cudni są ludzie, których spotykam na swojej drodze. Ci którzy są teraz, którzy byli i którzy będą zawsze. Życie potrafi być piękne, trzeba tylko otworzyć oczy i uszy – dodaje poetka.
  Gość specjalny spotkania, pochodząca z Lublina Monika Oleksa to autorka książek, takich jak m.in. „Samotność ma twoje imię” oraz „Ciemna strona miłości”. Na co dzień jest nauczycielką języka angielskiego i matką dwóch synów, a po zmroku – jak sama mówi – chowa się w świecie fikcji i fantazji, którą przelewa na papier. Debiutowała w 2002 roku zbiorem opowiadań pt. „Uśmiech Mima”.
  Spotkanie zatytułowane „Chwile pogodnego zatrzymania, w słowach prozy i poezji zamknięte” odbędzie się w Mysłowickim Ośrodku Kultury przy ul. Grunwaldzkiej 7, w czwartek 24 września o godzinie 18:00 i będzie inauguracją cyklu spotkań z Gabrielą Kotas odbywających się w filiach MOK. Spotkania w filiach poprowadzi Jacek Turalik.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Quiz

  Jak dobrze znasz śląskie miasta? Rozpoznaj dzielnice

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.