Wybierz region

Wybierz miasto

  Kolędy i pastorałki

  Mysłowicki Ośrodek Kultury
  Mysłowice, ul. Grunwaldzka/7, +48 32 222 66 70

  18:00 Piątek, 16 stycznia

  • Brak informacji o cenie

  KOLĘDY I PASTRORAŁKI

  w wykonaniu

  Happy Big-Band KHW S.A KWK „Mysłowice – Wesoła” w Mysłowicach

  Zgodnie z tradycją lat ubiegłych zapraszamy na noworoczny koncert przygotowany przez najlepszą mysłowicką orkiestrę. Zespół pod kierunkiem Mirosława Kaszuby zaprezentuje w tym roku kolędy i pastorałki w klimacie najnowszej płyty pt. „Świąteczny czas”.

  Płyta kolędowa jest zbiorem najpiękniejszych polskich kolęd, zaaranżowanych w stylistyce bigbandowej. Dołączone są również pastorałki i melodie bożonarodzeniowe. Bandowi towarzyszyć będą soliści na stale współpracujący z zespołem czyli Anna Kamyk, Andrzej Rakoczy oraz Mateusz Wróbel.

  Serdecznie zapraszamy wszystkich i zachęcamy całe rodziny do skorzystania z możliwości wysłuchania dobrze nam znanych pieśni w najlepszym wykonaniu, jak również do wspólnego śpiewania.

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w Polityce Prywatności. Dodając komentarz, akceptujesz regulamin oraz Politykę Prywatności.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Jak dobrą masz pamięć? Co wydarzyło się w roku 2018? QUIZ