Wybierz region

Wybierz miasto

  Jarmark Świąteczny na Rynku

  Rynek Starego Miasta
  Mysłowice, ul. /

  Od 4.12.2015 do 6.12.2015

  • Brak informacji o cenie

  Mysłowicki Rynek już 4 grudnia zamieni się w wyjątkowy zakątek i ugości setki mysłowiczan chcących poczuć bożonarodzeniową atmosferę i przygotować się do tych wyjątkowych dni. Na pierwszy weekend grudnia (4-6.12) mysłowicki magistrat zaplanował Jarmark Świąteczny i Mikołajki.

  Ubiegłoroczny, pierwszy mysłowicki Jarmark, okazał się niemałym sukcesem więc w tym roku nie tylko odbędzie się jego druga edycja, ale czas jego trwania wydłużony zostanie aż do trzech dni. Już rozpoczęło się poszukiwanie muzyków, którzy chcieliby kolędować wspólnie z mieszkańcami oraz zbiórka zabawek dla wszystkich najmłodszych gości Jarmarku.

  Drugi Jarmark Świąteczny każdego dnia (piątek, sobota i niedziela) będzie rozpoczynał się o godzinie 10.00 na mysłowickim Rynku. Jeszcze przed Świętami Bożego Narodzenia będzie można uzupełnić domową kolekcję ozdób świątecznych o nowe oświetlenie, bombki, świece czy stroiki świąteczne. Nie zabraknie również stoisk z rękodziełem – dla miłośników tej sztuki przygotowane zostaną dekoracje z haftu, ceramiki i decoupagu. Jarmark będzie także doskonałą okazją do skosztowania wielu tradycyjnych i regionalnych potraw oraz idealnym miejscem dla tych, którzy poszukują inspiracji na prezenty dla swoich najbliższych.

  Na wszystkie dni Jarmarku zaplanowano także liczne atrakcje, które umilą czas wszystkich gości. W piątek, 4 grudnia o godz. 20.00 rozbłyśnie iluminacja przygotowana specjalnie na ten czas i rozpocznie się świąteczny koncert. W sobotę (05.12) o godzinie 17.00 będzie można podziwiać spektakularny pokaz rzeźbienia w lodzie oraz wyjątkowy koncert (19.00) w wykonaniu mysłowickich zespołów. 6 grudnia (niedziela) to czas najmłodszych – swoją wizytę zapowiedział bowiem sam Święty Mikołaj (17.00), który rozda, w ramach konkursów, worek prezentów (przyłącz się i podaruj też swoją zabawkę – szczegóły na plakacie). Tuż po tym wydarzeniu odbędzie się wspólne kolędowanie przy akompaniamencie orkiestry Happy Big-Band. Ponadto przez wszystkie dni trwania Jarmarku podziwiać będzie można żywą, bożonarodzeniową szopkę przygotowaną przez hodowców drobnego inwentarza z Mysłowic.

  4 – 6 grudnia Jarmark Świąteczny i Mikołajki. Spotkajmy się na mysłowickim Rynku!

  Imprezy i Wydarzenia pochodzą z bazy danych Coigdzie.pl Sp. z o.o.

  Zgłoś wydarzenie do moderacji

  Ilość znaków do wykorzystania: 140

  Komentarze (0)

  Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

  Zaloguj się / Zarejestruj się!

  Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!

  Plebiscyt

  Miss Polski 2015 [GŁOSOWANIE]. Która dziewczyna powinna wygrać? [GŁOSOWANIE]

  Miss Polski 2015 [GŁOSOWANIE]. Która dziewczyna powinna wygrać? [GŁOSOWANIE]

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.