18+

Treść tylko dla pełnoletnich

Kolejna strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich. Jeśli chcesz do niej dotrzeć, wybierz niżej odpowiedni przycisk!

Praca w Mysłowicach [listopad 2013]. Oferty pracy z PUP Mysłowice

ivan
Stanowisko pracy
Nazwa stanowiska pracy:	Sprzedawca/ekspedient
Zakres obowiązków:	obsługa detaliczna klienta, obsługa kasy fiskalnej, terminala, wystawianie dokumentów sprzedaży. Wymagane doświadczenie min. 6 miesięcy w handlu
Liczba wolnych miejsc pracy:	5

Umiejętności i uprawnienia:	obsługa kasy fiskalnej

Maksymalne wynagrodzenie brutto mies./godz.:	800.00 PLN/mc
Rodzaj zatrudnienia:	Umowa zlecenie
Wymiar etatu:	w niepełnym wymiarze
Liczba godzin pracy w tygodniu:	20
Zmianowość:	inna

Sposób Aplikowania
Sposób aplikowania:	Bezpośrednio do pracodawcy
Adres:	Piotrowska 66
Polska
Osoba do kontaktu:	Magdalena Zalewska
Nr telefonu:	531 541 948
Wymagane dokumenty:	CV, kontakt telefoniczny w celu umówienia się na rozmowę.
Język składania aplikacji:	polski
Stanowisko pracy Nazwa stanowiska pracy: Sprzedawca/ekspedient Zakres obowiązków: obsługa detaliczna klienta, obsługa kasy fiskalnej, terminala, wystawianie dokumentów sprzedaży. Wymagane doświadczenie min. 6 miesięcy w handlu Liczba wolnych miejsc pracy: 5 Umiejętności i uprawnienia: obsługa kasy fiskalnej Maksymalne wynagrodzenie brutto mies./godz.: 800.00 PLN/mc Rodzaj zatrudnienia: Umowa zlecenie Wymiar etatu: w niepełnym wymiarze Liczba godzin pracy w tygodniu: 20 Zmianowość: inna Sposób Aplikowania Sposób aplikowania: Bezpośrednio do pracodawcy Adres: Piotrowska 66 Polska Osoba do kontaktu: Magdalena Zalewska Nr telefonu: 531 541 948 Wymagane dokumenty: CV, kontakt telefoniczny w celu umówienia się na rozmowę. Język składania aplikacji: polski arc
Czy jest praca w Mysłowicach? Sprawdzamy oferty jakie proponuje Powiatowy Urząd Pracy z Mysłowic. Kto jest poszukiwany na rynku pracy? Jakich specjalistów szukają firmy? Zobacz!
emisja bez ograniczeń wiekowych
Wideo

Kto musi dopłacić do podatków?

Dołącz do nas na Facebooku!

Publikujemy najciekawsze artykuły, wydarzenia i konkursy. Jesteśmy tam gdzie nasi czytelnicy!

Polub nas na Facebooku!

Kontakt z redakcją

Byłeś świadkiem ważnego zdarzenia? Widziałeś coś interesującego? Zrobiłeś ciekawe zdjęcie lub wideo?

Napisz do nas!