Rooney Mara, znana z tytułowej roli w filmie "Dziewczyna z tatuażem", promuje na festiwalu w Cannes swój najnowszy film pt. "Carol". Zobaczcie jej różne wcielenia.

Amerykańska aktorka Rooney Mara (rocznik 1985) ma na swoim koncie role w takich filmach jak: "Koszmar z ulicy Wiązów", "Ona" czy "The Social Network". Największą popularność przyniosła jej jednak adaptacja bestsellerowej powieści Stiega Larssona - "Dziewczyna z tatuażem" (za tę rolę otrzymała nominację do Oscara i Złotego Globu).

Zobacz też: Zakochała się w niej młodsza kobieta. Cate Blanchett na festiwalu w Cannes [zdjęcia]

17 maja 2015 miała miejsce premiera najnowszego filmu z jej udziałem pt. "Carol". Aktorka zagrała w nim pracownicę sklepu, która zakochuje się w starszej od siebie, zamożnej kobiecie (gra ją Cate Blanchett). Zobaczcie, jak zmieniała się Rooney Mara.

Zobacz też:Filmy

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!