W niedzielę, 24 maja, na Morskim Oku zawodnicy ścigali się podczas Men Expert Survival Race 2015 we Wrocławiu. Zobaczcie zdjęcia uczestników.

Wrocław. Men Expert Survival Race 2015. Zobacz zdjęciaMen Expert Survival Race 2015 rozpoczął się 24 maja o godz. 8. Na uczestników czekały biegi z przeszkodami na terenie przy Morskim Oku. Do wyboru były biegi: warrior (na pięciokilometrowym odcinku z 20 ulepszonymi przeszkodami), hero (dystans 10 km z 30 ulepszonymi przeszkodami) i legend (bieg dający możliwość startu z tymi, którzy osiągną najlepsze wyniki).

Sprawdź też: Survival Race 2015 we Wrocławiu. Zdjęcia cz. 2Starty były organizowane co 15 minut w grupach stuosobowych. Ostatnia grupa wyruszyła o godz. 18.00.
Chęć wzięcia udziału w biegu zadeklarowało 2,9 tys. osób. Uczestnicy mogli wesprzeć małą Lenę, która urodziła się z wrodzoną wadą rozwojową podudzi i stóp.

Zobacz również:Men Expert Survival Race 2015 we Wrocławiu. Zdjęcia uczestników

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!