Ucho Prezesa - ruszył nowy sezon! Komediowo-satyryczny serial Roberta Górskiego i Kabaret Moralnego Niepokoju powraca po przerwie. W serialu pojawiają się nowe postacie - Andrzej Seweryn gra Jarosława Gowina, Jerzy Bończak PRL-owskiego prokuratora Stanisława Piotrowicza oraz Krzysztof Czeczot Zbigniewa Ziobro.

Ucho Prezesa 2 - nowy sezon! Dzieje się w 1. odcinku!

Ten miniserial już stał się hitem w internecie!

„Ucho Prezesa” jest to serialowa kontynuacja "Posiedzenia rządu", które Robert Górski pisywał od lat do programów kabaretowych. Z tym, że teraz bohater nie jest premierem - nie uczestniczy w posiedzeniach rządu, tylko siedzi za biurkiem i wydaje dyspozycje. Centrum dowodzenia światem mieści się właśnie w jego gabinecie, a nie w Radzie Ministrów, dlatego tam została przeniesiona akcja serialu.

Fani czekali, czekali i doczekali się! Poprzedni sezon Ucha Prezesa okazał się ogromnym sukcesem! Blisko 100 mln. odsłon w serwisie YouTube, tysiące zagorzałych fanów, wiele określeń z serialu weszło nawet do powszechnego języka polskiej polityki.Czy odcinki drugiej serii będą równie popularne jak poprzednie?

W nowym sezonie w Uchu Prezesa pojawili się nowi bohaterowie. Jednym z nich jest Jarosław Gowin, którego zagrał Andrzej Seweryn. Twarze zmian w polskim sądownictwie, czyli Zbigniew Ziobro i Stanisław Piotrowicz również będzie można zobaczyć w nowych odcinkach Ucha Prezesa

Twórcy zapowiadają, że akcja wyjdzie poza gabinet prezesa i przedpokój Pani Basi. Można spodziewać się również większego udziału opozycji, która pojawiła się tylko w jednym odcinku poprzedniej serii. Tym razem na pewno poświęcone im będzie więcej czasu.

Rozrywka

Komentarze (3)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

kwarc (gość) (Kwarc)

mało tego, oni robili to w telewizji publicznej!
w czastch TVPiS to jest nie do pomyślenia, od razu tacy aktorzy straciliby możliwość występów w telewizji, potem byliby szykanowani, albo skazani na więzienie

Krzysztof Kornatowicz (gość)

Oto, jak za "darmochę" promuje się w publicznych, opiniotwórczych, sprostytuowanych polskojęzycznych, udających polskie szkopskich der Dziennikach wszystko, co może zaszkodzić partii rządzącej . Tak Berlin wypromował Rumuna Petru, tego folksdojcza o inteligencji kury rosołowej, tak wypromowano KOD > A ciemny lud łyka tą szkopska propagandę, jak mewy chleb ! Krzysztof Kornatowicz