Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Co tydzień prezentujemy Wam zdjęcie mieszkańca Mysłowic, wraz z krótkim opisem. Twarze Mysłowic co piątek również w mysłowickim dodatku do Dziennika Zachodniego. Ty również możesz zostać bohaterem tego cyklu! Dzisiaj kolejna osoba: Sebastian Czogała .

Sebastian Czogała, przewodniczący ZZG KWK Mysłowice-Wesoła.

Ma 35 lat i stoi na czele prawie tysięcznego związku pracowników i 500 członków emerytów i rencistów przy Kopalni "Mysłowice -Wesoła".

ZOBACZ INNE TWARZE MYSŁOWIC


Pracował w kopalni "Mysłowice", gdzie pełnił funkcję sekretarza Zarządu Związku Zawodowego Górników w Polsce, a po połączeniu kopalń został wybrany przewodniczącym połączonej organizacji związkowej Związku Zawodowe-go Górników przy KWK "Mysłowice-Wesoła", zrze-szonego w Ogólnopolskim Porozumieniu Związków Zawodowych . Jest członkiem Rady Krajowej ZZG.ZOSTAŃ TWARZĄ TYGODNIA!
TWARZE MYSŁOWIC co tydzień prezentowane są w piątkowym dodatku do Dziennika Zachodniego oraz we wtorki na łamach myslowice.naszemiasto.pl. Chcesz być bohaterem kolejnego odcinka cyklu? Albo znasz kogoś, kto powinien zostać osobą, o której powinniśmy napisać? Nie ma problemu! Daj nam znać, wyślij zdjęcie, napisz coś o danej osobie na myslowice@naszemiasto.pl , wpisując w tytule: TWARZ MYSŁOWIC.

Komentarze (10)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Gość z KWK (gość)

Przydupas Aksamita ....przebieg pracy? na przróbce ,potem jako sekretarz w ZZG a teraz wielki przewodniczący ha ha ha śmiech na saliu.........

G (gość)

Napewno piszą to jakieś zadrosne tępaki, którzy sami nic nie osiągneli a swoją frustracje przelewają na innych, próbując w ten sposób zrekompensować swoje porażki. Spójrzcie na siebie, a dopiero oceniajcie innych.