Choć do rozpoczęcie tradycyjnego narciarskiego Turnieju Czterech Skoczni pozostał miesiąc, organizatorzy już rozpoczęli produkcję śniegu i zapewniają, że na pewno go nie zabraknie. Są także zadowoleni z tempa sprzedaży biletów. Turniej Czterech Skoczni 2013/2014: Organizatorzy już produkują śnieg.

SPORTY ZIMOWE 2013/2014: Wszystko o sezonie 2013/2014: Śledź nasz serwis specjalny!

Inauguracja 62. edycji TCS nastąpi 28 grudnia, kiedy w Oberstdorfie odbędą się treningi i kwalifikacje do pierwszego konkursu. Organizatorzy robią wszystko, by zabezpieczyć się przed brakiem śniegu.

"Zimne noce pozwoliły wcześniej niż w ubiegłych latach rozpocząć produkcję sztucznego śniegu" - poinformowali organizatorzy w komunikacie.

Jak przyznał sekretarz generalny zawodów Stefan Huber, potrzeba jeszcze dwóch-trzech chłodnych nocy, by zamknąć temat śniegu w Oberstdorfie. Z kolei wokół skoczni Bergisel w Innsbrucku, gdzie rozegrany zostanie trzeci konkurs, zgromadzonych zostało już ponad 2000 metrów sześciennych białego puchu.

Organizatorzy zadowoleni są także z tempa sprzedaży wejściówek.

"W Innsbrucku sprzedaliśmy już siedem tysięcy biletów. Pod koniec listopada zainteresowanie jeszcze nigdy nie było tak duże" - szef turnieju Alfons Schranz.

SPORTY ZIMOWE 2013/2014: Wszystko o sezonie 2013/2014: Śledź nasz serwis specjalny!

CZYTAJ KONIECZNIE:
-> Będzie reforma ligi,czy uzdrowi polską piłkę?
-> Frekwencja na stadionach 1 ligi. TOP10 meczy z najwyższą frekwencją!
-> Polska - Słowacja [MEMY]. Internauci bezwzględni po porażce
-> Gerard Cieślik nie żyje. Zmarł w wieku 86 lat

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!