Tauron Lang Team Race 2015 w Rzeszowie już 31 maja Tauron Lang Team Race 2015 w Rzeszowie już 31 maja

Tauron Lang Team Race 2015 w Rzeszowie już 31 maja (© mat.pras.)

Druga edycja Tauron Lang Team Race zawita do Rzeszowa już w niedzielę (31 maja).

Po pierwszym etapie Tauron Lang Team Race w dolnośląskiej Sobótce, przyszedł czas na zmagania w stolicy Podkarpacia. Dla uczestników przygotowano dwa dystanse – Mini (68 km) i Maxi (98 km). Start zorganizowany zostanie na hali Podpromie, a kolarze będą się kierować na południe, gdzie będą walczyć na 28-kilometrowej rundzie. Trasa wyścigu prowadzi po odkrytych terenach i jest trudna technicznie z dużą ilością zjazdów i podjazdów. Nachylenie niektórych z nich sięga aż 28%.

Łagodniej będzie na dystansie mini: tutaj mogą wystartować kolarze już od 16 roku życia. W sumie rywalizacja będzie się odbywać w pięciu kategoriach wiekowych wśród mężczyzn i czterech wśród kobiet. Na najlepszych czekają nagrody finansowe: 350 zł na dystansie Mini oraz 500 zł na dystansie Maxi.

Zgłoszenia internetowe przyjmowane są w internecie do 27 maja. W biurze zawodów będzie można zapisywać się w sobotę 30 maja (w godz. 17.30-19.30) oraz w niedzielę 31 maja (w godz. 8-10.30).

Sport

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!