Tattoo Konwent Katowice 2017 odbędzie się 23/24 września w GALERII SZYB WILSON - będzie się działo! Pojawi się ponad 150 tatuatorów, będą wybierane również tatuaże ze Śląskim akcentem, będą pokazy specjalne, koncerty...

W galerii powyżej prezentujemy zdjęcia z ostatniego Tattoo Konwent, który odbył się 29-30 lipca w Gdańsku.

Tattoo Konwent Katowice 2017 już 23-24 września [ZDJĘCIA]

Impreza odbędzie się 23/24 września 2017 r. w GALERII SZYB WILSON.

W Galerii Szyb Wilson zgromadzi się ponad 150 tatuatorów z całej Polski. Jak co roku Jury oceniające wystawiane w konkursach wzory wybierze między innymi najlepsze tatuaże związane ze Śląskiem. W programie imprezy znajdą się tradycyjnie już koncerty muzyczne, występy performerów i pokazy specjalne.

A tak było w rok temu podczas katowickiego Tattoo Konwent...


Tattoo Konwent to cykliczne, ogólnopolskie spotkanie ze sztuką tatuażu artystycznego, które gości w kilku największych miastach w Polsce. To właśnie w stolicy Górnego Śląska już wkrótce odbędzie się 23. edycja imprezy. W tym roku festiwal tatuażu i muzyki po przerwie powróci do Galerii Szyb Wilson.

Na miłośników kolorowania skóry czekać będzie ponad 150 artystów, specjalizujących się w różnych stylach i motywach. Wybrane prace zgłaszane będą do festiwalowych konkursów, w trakcie których profesjonalne Jury ocenia wykonanie i pomysł na tatuaż. - Tattoo Konwent stanowi swoisty przegląd prac wykonywanych w polskich studiach tatuażu.

Rozrywka

Komentarze (3)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Szczypu (gość) (igła)

Haha i jeden zakompleksiony i zacofany duren ktory bedzie siedzial przed kompem i pisal durne komentarze na tematy o ktorych nie ma
Pojecia

igła (gość)

Nie przegapcie imprezy.Tylu dziwolągów pozbawionych gustu,estetyki, bohomazów i kiczy na skórze nigdzie indziej nie zobaczycie.Warto kupić bilet na kilka dni,taniej.