Sensacyjna informacja dotarła z Hinwill, gdzie swoją siedzibę ma startujący w Formule 1 zespół BMW Sauber. Właściciel teamu zgłosił go do startu w przyszłorocznych wyścigów F1.

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij
Sensacyjna informacja dotarła z Hinwill, gdzie swoją siedzibę ma startujący w Formule 1 zespół BMW Sauber. Właściciel teamu zgłosił go do startu w przyszłorocznych wyścigów F1. Nie tak dawno niemiecki koncern postanowił wycofać się z tej prestiżowej dyscypliny sportu.

Zgłoszenie zespołu Roberta Kubicy wcale nie oznacza, że na pewno wystartuje on w przyszłorocznych mistrzostwach świata. Minął bowiem już termin zgłaszania teamów i ekipa Petera Saubera będzie mogła dalej startować pod warunkiem, że wygra rywalizację na ostatnie 13. miejsce w nowej serii z zespołami Epsilon Euskadi i Prodrive.

- Nie ukrywam, że trwają takie rozmowy, które mogą pozwolić przetrwać naszemu zespołowi - powiedział magazynowi "Auto Motor und Sport" szef teamu BMW Sauber Mario Thieisen. - Dlatego w najbliższych wyścigach zamierzamy powalczyć o wysokie miejsca, aby pokazać, że warto na nas stawiać.

Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!