Śląskie ZOO z nowymi pawilonami dla gepardów i małpek sajmiri zachwyca odwiedzających Park Śląski. Śląskie ZOO ma również wybodowało trzeci obiekt, którymi są toalety przystosowane m.in. do potrzeb osób niepełnosprawnych i rodziców z dziećmi. Wyremontowano również ponad 1300 metrów alejek.

Śląskie ZOO z nowymi pawilonami dla gepardów i małpek sajmiri [ZDJĘCIA]

Budowa nowych pawilonów w Śląskim ZOO rozpoczęła się w sierpniu zeszłego roku.
Jednak jak zapewnia dyrektor śląskiego ZOO, rok pracy zapewnił standard wysoko europejski, który zabezpiecza zwierzęta zarówno pod kątem pomieszczeń zewnętrznych, jak i wewnętrznych, a także umożliwiające zwiedzającym komfortowe warunki do obserwowania tych zwierząt.
Inwestycja w śląskie ZOO objęła też poprawę infrastruktury dla zwiedzających, jak remont wyeksploatowanych alejek czy nowoczesne toalety, które są wyposażone m.in. w przewijak dla dzieci i są przystosowane do potrzeb osób niepełnosprawnych.

W naszej galerii możecie zobaczyć zdjęcia zwierząt, dla których śląskie ZOO wybudowało nowe pawilony.
Są to sympatyczne małpki sajmiri: Raul, Pipin, Masa, Sirius, Luka, Bean, Mandri, Toru i Nacho i
para gepardów: Yati i Iwan

Turystyka

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!