Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Kino Światowid zaprasza na film "Oczy szeroko otwarte". Mamy dla Was podwójne zaproszenia do kina!

Aaron prowadzi koszerny sklep mięsny w dzielnicy zamieszkałej przez ultra-ortodoksyjnych Żydów. Wraz z żoną i czterema synami wiedzie spokojne, pobożne życie. Zostaje ono zakłócone pojawieniem się zagubionej duszy – studenta Ezriego, który budzi w Aaronie zakazane uczucia. Reżyser bada moralne granice własnej religii poprzez dokładne, dojrzałe śledztwo. Umiejętnie uchwycił dwoistość życia w małej społeczności, gdzie nie istnieje coś takiego, jak wolna wola. Ludzie mogą się liczyć ze sobą nawzajem, ale ich dobroć nie jest bezinteresowna. Powstało uniwersalne powściągliwe arcydzieło ukrytych napięć, które są obecne w każdej społeczności.
W naszym konkursie pytaliśmy: Dlaczego chciałbyś/chciałabyś wygrać bilety na film "Oczy szeroko otwarte"?


Nagrodami w naszym konkursie były dwa podwójne zaproszenia na film "Oczy szeroko otwarte", do wykorzystania w dniach 26 - 29 lipca w kinie Światowid.

Bilety wygrali:


D. Strzelecka

Odp. Chciałabym wygrać bilety na film pt "Oczy szeroko otwarte" ze względu na walory tegoż filmu. Myślę, że warto wybrać się na taki film, dowiedzieć się czegoś nowego bądź zmienić zdanie co do niektórych spraw. Oprócz tego jeszcze chyba nigdy nie byłam w kinie Światowid więc bardzo chętnie wybrałabym się tam.

M. Bartkowiak

Odp. Chciałabym wygrać bilety na film "Oczy szeroko otwarte" ponieważ nie widziałam jeszcze tego filmu, a zainteresowała mnie fabuła tego filmu. Ciekawi mnie w jaki sposób film ukazuje reakcje człowieka, który musi żyć w środowisku narzucającym mu bardzo silne normy moralne, społeczne i obyczajowe. Dodatkowo lubię kameralne kino Światowid, w którym film jest prezentowany.

Wszystkim zwycięzcom serdecznie gratulujemy, a pozostałym internautom pozostaje życzyć szczęścia w naszych kolejnych konkursach.

Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!