Rolnik szuka żony sezon 4 [2017 KANDYDACI / UCZESTNICY czwartej części]. 16 kwietnia zobaczyliśmy pilotowy odcinek czwartej serii programu. Poznaj jej kandydatów! Kto przypadł Wam do gustu najbardziej? Oddaj swój głos w naszej SONDZIE! Czekamy również na Wasze komentarze...

Rolnik szuka żony sezon 4 [2017 KANDYDACI / UCZESTNICY czwartej części]

W wielkanocną niedzielę 16 kwietnia w TVP 1 zobaczyliśmy pilotażowy odcinek nowej serii programu "Rolnik szuka żony".

W świątecznym odcinku zaprezentowano nam 10 bohaterów - 8 mężczyzn i dwie kobiety. W serii krótkich wizytówek każdy z uczestników zdradził widzom swoje pasje, marzenia, plany na przyszłość i wizję idealnej kobiety.

Rolnik szuka żony 4 - Prezentujemy wszystkich kandydatów / uczestników trzeciej serii programu!
Który się Wam podoba najbardziej? Kto powinien zostać bohaterem 4. serii programu? Zagłosuj w naszej SONDZIE. Czekamy na komentarze...

1. Rolnik szuka żony sezon 4 [2017 KANDYDACI / UCZESTNICY]: Sebastian

Sebastian urodził się 1 kwietnia 1986 roku, czyli dokładnie w prima aprilis – może dlatego właśnie jest niepoprawnym optymistą. Pochodzi z województwa kujawsko-pomorskiego, gdzie wraz z rodzicami prowadzi kilkudziesięciohektarowe gospodarstwo.
W wolnych chwilach sprzedaje maszyny rolnicze, majsterkuje i pracuje w swoim ogrodzie. Jedyne czego brakuje mu do szczęścia to miłość. Mężczyzna szuka jej nieugięcie, ale na razie bez większego powodzenia. Mimo to, nie traci nadziei.
Szuka kobiety niższej od siebie (ma 183 centymetry wzrostu), najchętniej blondynki (choć nie będzie się upierał), takiej, do której mógłby mówić wierszem, wysyłać jej kwiaty, zabrać na romantyczną randkę, a także zaprosić na własnoręcznie przyrządzoną kolację. Nie ukrywa też, że choć dokonując pierwszego wyboru będzie się kierował wyglądem, to ostatecznie zdecyduje charakter kandydatki.2. Rolnik szuka żony sezon 4 [2017 KANDYDACI / UCZESTNICY]: Wiesława

Wiesława ma 62 lata i jest rodowitą Pomorzanką, która całe swoje dorosłe życie związała z Bieszczadami. Tu poznała swojego męża, tu wychowała swoich dwóch synów, tu prowadzi też swoje gospodarstwo agroturystyczne, hoduje kury, uprawia kwiaty, zioła i warzywa, myśli też o wykopaniu stawu. Jest osobą bardzo kontaktową, ma wielu przyjaciół, uwielbia też dalekie spacery.
Wiesława nie zakochuje się łatwo. Pomimo, że jest sama już dłuższy czas, nigdy nie szukała nikogo na siłę. Chciałaby poznać mężczyznę, z którym mogłaby dzielić życie, kogoś, kto wsparłby ją w codziennych obowiązkach, kogoś, kto po prostu będzie dla niej dobry. Uważa, że najważniejszy będzie jego charakter, a nie wygląd. Dodaje też, że ze względu na wspólne doświadczenia, łatwiej będzie jej znaleźć wspólny język z wdowcem.3. Rolnik szuka żony sezon 4 [2017 KANDYDACI / UCZESTNICY]: Zbigniew

Zbigniew ma 42 lata. Z zamiłowania i zawodu jest rolnikiem i sołtysem. Samodzielnie gospodaruje na 70 hektarach... - czytaj więcej na kolejnej stronie.

Rozrywka

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Ona (gość)

Oby tylko ten erotoman stary nie przeszedł dalej. W tym wieku to kobieta potrzebna mu tylko do wiadomych względów. Przeżył z żoną ponad 40 lat - niech czeka na spotkanie z nią zajmując się winami,a nie kuśką myśli.