Rolnik szuka żony 4 odcinek 2 [10 września 2017]. W drugim odcinku czwartego sezonu programu "Rolnik szuka żony" uczestnicy - Małgorzata, Zbigniew, Piotr, Mikołaj i Karol - spotkali się z zaproszonymi przez siebie kandydatkami i kandydatami.

Rolnik szuka żony 4, odcinek 2 [10 września 2017]. Uczestnicy spotkali się z kandydatkami

ZOBACZ KONIECZNIE:
Rolnik szuka żony 4 odcinek 3 [24 września 2017]. Czas wyborówZ kolei w pierwszym odcinku, uczestnicy programu czytali nadesłane listy od swoich kandydatów.W drugim odcinku czwartego sezonu poznamy już kandydatów i kandydatki, którzy będą ubiegać się o względy naszych bohaterów.

Po przyjeździe goście zostaną zaproszeni do miejsca, z którego dzięki kamerom będą obserwowani przez rolników i prowadzącą Martę.

Jak nasi finaliści zareagują na pierwsze spotkania z kandydatami. Czy padną pierwsze oceny i typowania? Przekonamy się już 10 września.ZOBACZ TAKŻE:

4 Rolnik szuka żony 2017. Uczestnicy czwartej edycji programu

Rolnik szuka żony 4 odcinek 1. Finaliści czytali listy [3 września 2017 online]

Rolnik szuka żony 4, odcinek 2 [10 września 2017]. Uczestnicy spotkają się z kandydatkami

Rozrywka

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!