Roan Fight Club Mysłowice na zawodach Pucharu Polski ju jitsu

KJ
Andrzej Filus / Roan Fight Club Mysłowice
Zawodnicy Roan Fight Club Mysłowice wystartowali w pierwszych w tym roku zawodach ju jitsu, które odbyły się w Jeleniej Górze. Mysłowiczanie zdobyli 31 medali.

Jelenia Góra gościła młodych zawodników walczących o Puchar Polski w ju jitsu. Zawody odbyły się 2 lutego. Drużynę z Mysłowic wsparł Urząd Miasta Mysłowice, dzięki wsparciu aż 23 zawodników Roan Fight Club Mysłowice mogło reprezentować miasto startując w zawodach.

W zawodach ju jitsu startowali uczestnicy z roczników U-12, U-15, U-18, U-21 i senior. Zawodnicy z Mysłowic wystartowali w kategorii Fightingu oraz Ne waza.

Wyniki

W Fightingu pierwsze miejsca zajęli: Judyta Filus, Igor Guzy, Damian Kostrzewa, Iwo Filus, Kamil Janota, Mikołaj Zipper, Patryk Kostrzewa, Daniel Wróbel, Igor Kukwa, Monika Helak, Oskar Sikora oraz Sebastian Nojman.

W tej kategorii drugie miejsce zajęli: Kuba Pacwa, Kamil Jasiński, Bartek Kimel, Wiktoria Kimel i Monika Helak. Zaszczytne trzecie miejsce należało do Bartłomieja Drozda, Olivera Langnera oraz Dawida Czarneckiego. Na czwartym miejscu uplasowali się Lena Baranowska oraz Karol Kaczmarczyk.

Sporo medali otrzymali także zawodnicy, którzy wystartowali w zawodach Ne Waza. Pierwsze miejsce należało do Igora Guzego, Patryka Kostrzewa, Patryka Dańkowskiego i Moniki Helak. Drugie miejsce zdobyli Damian Kostrzewa, Kuba Pacwa, Igor Kukwa oraz Wiktoria Kimel. Trzecie miejsce wywalczyli Kamil Jasiński oraz Emila Zipper, a czwarte Bartłomiej Drozd i Oliver Langner.

Dobrze jest wiedzieć, że Mysłowice mają zdolnych zawodników, którzy godnie reprezentują miasto na różnych zawodach. Serdecznie gratulujemy zwycięzcom.