Na skoczni im Na skoczni im

Na skoczni im. Adama Małysza w Wiśle Malince zostaną rozegrany dwa konkursu PŚ w skokach narciarskich. (© FOT.ARC)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Z uwagi na duże zainteresowanie kibiców organizatorzy Pucharu Świata w skokach narciarskich w Wiśle postanowili przyspieszyć rozpoczęcie sprzedaży biletów i już od dzisiaj będzie można zakupić wejściówki oraz karnety na zimowe konkursy! - poinformowała Alicja Kosman z Biura Prasowego Polskiego Związku Narciarskiego.

Przypomnijmy, że w nadchodzącym sezonie po raz pierwszy najlepsi skoczkowie narciarscy na świecie będą rywalizowali na skoczni im. Adama Małysza w dwóch konkursach Pucharu Świata, które odbędą się w Wiśle w dniach 4 – 5 marca 2016 roku. Te prestiżowe zawody poprzedzą czwartkowe kwalifikacje (3 marca).

Jak informuje Alicja Kosman, nowością podczas zawodów PŚ na obiekcie im. Adama Małysza w Wiśle będą nowe trybuny siedzące A7, która będzie umiejscowiona od strony Szczyrku w miejscu sektora B2 i starej trybuny A7 oraz A8, która powstanie w miejscu sektora B1 i będzie znajdowała się od strony parkingu.

Organizatorzy, mając na uwadze komfort kibiców podczas oglądania konkursów PŚ, postanowili, że w miejsce sektorów stojących powstaną nowe trybuny z miejscami do siedzenia. Tym samym obiekt w Wiśle będzie pierwszą skocznią w PŚ, która posiada tylko miejsca siedzące. Na każdy dzień zawody organizatorzy przygotowali 4418 biletów.

Konkursy Pucharu Świata w sezonie 2015/2016 zostaną rozegrane na skoczni im. Adama Małysza na początku marca, w dniach 4 – 5 marca 2016 roku. Należy dodać, że po raz pierwszy zimą w Wiśle zorganizowane zostaną dwa konkursy indywidualne.

Ceny biletów:
Czwartek, 3 marca 2016 – treningi i kwalifikacje
Cena: 30 zł
Piątek, 4 marca 2016 oraz sobota, 5 marca 2016 (na każdy dzień zawodów obowiązuje osobny bilet)
Cena: 100 zł/1 dzień zawodów
Do sprzedaży trafią również karnety na obydwa konkursy indywidualne w cenie 180 zł. Karnety nie są imienne.

Sprzedaż biletów prowadzić będą: internetowy portal www.kupbilet.pl oraz sklep „Wiślaczek” zlokalizowany obok budynku Poczty w Wiśle (Plac Hoffa 2, tel. kontaktowy: 502 205 443).

Nowością w sprzedaży biletów będzie możliwość ich zakupu w punkcie mobilnym Polskiego Związku Narciarskiego podczas FIS Grand Prix w Wiśle, które odbywać się będzie w dniach 31 lipca – 1 sierpnia 2015 roku.

Informacje na temat sprzedaży grupowej: Paweł Witczak tel. +48 664 463 011 e-mail: pawel.witczak@pzn.pl

Wiadomości

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Jolka (gość)

jest wręcz odwrotnie małe zainteresowanie dlatego już chcą sprzedawać i tak b drogie bilety