(© mat. policji)

Mysłowiccy kryminalni zatrzymali mężczyznę poszukiwanego listem gończym. Szukabno go, ponieważ miał odbyć karę więzienia. Detektywi ustalili, że 33-latek może przebywać w jednym z mieszkań w Mysłowicach. Stróże prawa znaleźli poszukiwanego listem gończym ukrytego w... wersalce.

Jak informuje oficer prasowy mysłowickiej policji, poszukiwaniami 33- letniego mieszkańca Mysłowic, za którym mysłowicki sąd rejonowy wydał list gończy, zajęli się kryminalni z Komendy Miejskiej Policji w Mysłowicach.

Detektywom udało się uzyskać informację dotyczącą miejsca przebywania mężczyzny oraz wytypowali mieszkanie, w którym mógł się ukrywać. Mundurowi udali się pod wskazany adres. Drzwi mieszkania otworzyła żona poszukiwanego mężczyzny. Kobieta twierdziła, iż mąż wyjechał poza granice kraju w celach zarobkowych i nie ma z nim kontaktu.

Policjanci nie uwierzyli jednak w informacje, które przekazała im żona poszukiwanego. Wszystko wskazywało na to, że ukrywa ona męża. W trakcie szczegółowego przeszukania pomieszczeń mysłowiccy kryminalni znaleźli ukrywającego się mężczyznę. Jak się okazało, schował się on przed policjantami w... wersalce. 33-latek został zatrzymany i osadzony w areszcie śledczym.

Wiadomości

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!