Mysłowice: W Miejskim Ośrodku Rekreacji i Sportu w weeekend 8 - 9 kwietnia organizowane są Mistrzostwa Śląska w Kulturystyce i Fitness. Zobacz zdjęcia z weryfikacji...

W galerii prezentujemy zdjęcia autorstwa Sylwestra Szymczuka[sylwesterszymczuk.com].

Ogólnopolskie Mistrzostwa Śląska w Kulturystyce i Fitness mają bardzo długie tradycje w kalendarzu kulturystycznym PZKFiTS, poza tym jest to trzecia co do wielkości impreza kulturystyczna i fitness obok Mistrzostw Polski i Pucharu Polski, która po raz pierwszy będzie organizowana w Mysłowicach.

Zawody obejmują kilkanaście konkurencji kobiecych jak i męskich, w różnych kategoriach wagowych i wiekowych, tj. juniorów, seniorów i weteranów.

W ubiegłym roku liczba startujących zawodników i zawodniczek przekroczyła 200, a patrząc na tendencję wzrostową z roku na rok, myślę, że można spodziewać się jeszcze pokaźniejszej liczby.

Zobacz również:
Mistrzostwa Śląska w Kulturystyce i Fitness 2017 [ZDJĘCIA i WYNIKI]

Sport

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!