Jarosław Kaczyński zawiesił Bartłomieja Misiewicza w prawach członka PiS i powołał partyjną komisję, która zbada przebieg jego kariery. Także to, dlaczego trafił do Polskiej Grupy Zbrojeniowej z pensją - jak podają media - 50 tys. złotych miesięcznie. Kliknij w pierwsze zdjęcie, żeby zobaczyć najlepsze Memy związane z tą sytuacją.

Aktualizacja

Bartłomiej Misiewicz nie ma kwalifikacji do pełnienia funkcji w sferze administracji publicznej, spółkach Skarbu Państwa i innych sferach życia publicznego - powiedział Joachim Brudziński po posiedzeniu komisji PiS badającej zarzuty stawiane byłemu rzecznikowi MON. Chodzi o doniesienia mediów, że zatrudniony w podległej Antoniemu Macierewiczowi Polskiej Grupie Zbrojeniowej jako pełnomocnik zarządu ds. komunikacji Misiewicz miał miesięcznie zarabiać 50 tysięcy złotych. Brudziński poinformował, że Misiewicz zrzekł się członkostwa w PiS, a komisja na to przystała.
Misiewicz MEMY. "Misiek" zawieszony... a co na to internauci?

Wcześniej pisaliśmy...

Wiadomości

Komentarze (16)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

misiek (gość)

Wszyscy myśleli, że to koniec tematu, ale nic bardziej mylnego. Ulubieniec postępowych mediów, Bartłomiej Misiewicz, powraca niczym mama Madzi. Tym razem jednak jako ofiara kaczyzmu. Bo nie może tak być, że kaczor-dyktator kiwnie palcem a jakaś PiSowska komisja stwierdzi, że Misiewicz nie ma kwalifikacji do pełnienia funkcji w sferze administracji publicznej, spółkach Skarbu Państwa czy innych sferach życia publicznego. Jest to oczywiste naruszenie konstytucji. Nie od dziś wiadomo, że takie coś może stwierdzić tylko specjalna komisja Gazety Wyborczej i TVN-u, a nie jakiś pisowski sąd kapturowy. Niepodważalność tego świeckiego dogmatu potwierdził na antenie Superstacji Wodnik Praw Obywatelskich tow. Adam Bodnar, który stwierdził, że Partia Kaczystowska nie ma prawa blokować Misiewiczowi możliwości pełnienia funkcji publicznych. Wyraził też gotowość pomocy. Nie powinno to zresztą nikogo dziwić, bo jeden wypad Misiewicza do dyskoteki w Białymstoku zrobił dla Demokracji więcej niż wszystkie manifestacje KODu razem wzięte. By żyło się lepiej!

Stary wiarus (gość)

Wstydżcie się RZĄDOWCY!!!!!zachowujecie się niepoważnie ,wręcz komicznie.Zatrudniacie nie kompetentnego chłopaka,wdrażacie go do tajemnic państwowych,dajecie wysoki order za zasługi w obronności kraju,a może on nawet karabinu nie miał w ręce,a potem go zwalniacie.bo nie kompetentny.Tylko się ośmieszacie a przecież jesteście wysoką rangą urzędnicy,z których mamy brać przykład.Cyrk na kółkach.Brak profesjonalizmu.

Nowak (gość)

Najpierw go zatrudnili,potem dali mu order zasłużony w obronie ojczyzny,potem doszli do wniosku,że się nie nadaje i go zwolnili.Więc kto tu jest głupszy Misiewicz czy najwyżsi w PIS i MON ? chyba ci ostatni.Najpierw czynią ,potem myślą.Jak to mówi przysłowie "mądry Polak po szkodzie "

wyborca (gość)

tic tak nie oglądać tvn nie czytać faktu i pis ci do glowy wszystko wciśnie.Tutaj mówią wszystko (pisowcy,pełowcy i inni)

POstępowe media TVN WSi24 (gość)

Walka klasowa zaostrza się. Oto w Komitecie Obrony Demokracji uaktywnili się podżegacze wojenni, którzy chcą wyjaśnienia tak zwanych nieprawidłowości finansowych. Chodzi o to, że gdzieś poznikały protokoły ze zbiórek a w kasie brakuje 10 tysięcy złotych, nie mówiąc już o pieniądzach za występy na kabaretowej scenie KOD-u, które partie koalicji antykaczystowskiej musiały zapłacić pewnej firmie. Oczywiście w ferworze walki z kaczyzmem takie rzeczy mogły się zdarzyć, to jednak nie powód by zawiadamiać pisowską prokuraturę. Prokuratorzy na pasku Ziobry i Kaczyńskiego na pewno nie rozwiążą tej sprawy. Tu potrzebny jest specjalny trybunał złożony z przedstawicieli opozycji totalnej, którzy opłacili swoje występy i którzy wyjaśnią wątpliwości profesjonalnie, niczym tow. Kidawa Błońska sprawę 19 mld zł, które w czasach Epoki Tuskowskiej wypłynęły z OFE i nie trafiły do ZUS. Bo przecież tak jak wtedy, również i dziś z całą pewnością można powiedzieć, że "to są na pewno jakieś kwoty, które wynikają z różnych takich działań". By żyło się lepiej! Wszystkim!

Bartyl Admian (gość)

Wybieramy Bytomskiego Misiewicza
1. Wajcha Z PUP wc dyr
2. Snochielski od stadionu prezio
3. Skiboba z PBK i BHP prezio
Inne wpisz jakie ...

lololol (gość)

Hej Antoni-i-i,spójrz na Misia-a-a,on przypomni,przypomni chłopca ci.
Nieszczęśliwego-o-o białego Misia-a-a który w oczach ma tylko szare łzy...

afa (gość)

To nie koniec serialu.W Polskiej Grupie Zbrojeniowej zatrudniona jest rodzina Misia oraz kierownik apteki gdzie Misiu szorował podłogę.

Swat (gość)

Czym ty się marna dziennikarzyno zajmujesz. Takie bzdury wypisujesz i czekasz na nasze poparcie ? Zapisz się do ugrupowania które będzie odpowiadała twoim zapędom politycznym i tam szukaj słuchaczy. Portal Nasze Miasto Zawiercie ma służyć w dostarczaniu informacji z Zawiercia. Tym się zajmij.

brr (gość)

To całe zło jest w tym ministerialnym żołnierzyku wojny który nie ma zielonego pojęcia o kierowaniu armią ale jest tolerowany przez wodza aby dalej " podpalał " bzdury smoleńskie i mam nadzieję że niedługo zabraknie mu amunicji do tych durnych i nieprawdziwych teorii a wtedy jego boss wyleje go z hukiem i znajdzie się tam gdzie już dawno powinien być.