TV on The Radio wystąpi na festiwalu TV on The Radio wystąpi na festiwalu

(© foto za YouTube)

Masz zdjęcie do tego tematu?

Wyślij

Zagrają na wielkiej imprezie muzycznej, na której będziemy mogli bawić się 20-22 sierpnia.

Ten ważny muzyczny festiwal zostanie zorganizowany od 20 do 22 sierpnia na krakowskich Błoniach. Występy artystów zobaczymy w dwóch namiotach. 22 sierpnia to dzień wydarzeń specjalnych.

Najnowsi ogłoszeni wykonawcy Kraków Live Festival 2015:

TV on the Radio – to założony w 2001 roku w Nowym Jorku awangardowy indie rockowy zespół muzyczny, którego muzyka łączy w sobie tak różnorodne style muzyczne jak: free jazz, a cappella/doo wop, muzyka psychodeliczna czy trip-hop.Ratatat - to nowojorski duet muzyczny tworzący muzykę z pogranicza indie-rocka oraz elektroniki. Tworzą go: Mike Stroud, oraz Evan 'E*Vax' Mast.Kamp! – polski zespół grający muzykę electro pop, założony w Łodzi. Brzmienie tria określane jest jako melodyjny synth-pop z wpływami nowej fali lat 80., francuskiego house'u i chill-wave'uLow Roar - Ryan Karazija (Low Roar) to muzyk, który urodził się, dorastał i wychowywał przez wiele lat w Stanach Zjednoczonych. Pochodził ze słonecznego i ciepłego San Francisco, w stanie California. Przez 8 lat udzielał się muzycznie jako członek zespołu Audrye Sessions. Zespół po pewnym czasie podpisał kontrakt z Sony BMG, koncertował, nagrał EP’kę i album. Opinie i recenzje w prasie były mieszane. Skutkiem różnych niepowodzeń, w 2010 r. Audrye Sessions rozpadł się. Wówczas skończył się pewny rozdział w życiu Ryan’a.Dotychczas ogłoszeni pozostali wykonawcy to: Kendrick Lamar, Foals, Future Islands, The Maccabees, MØ, Wild Beasts, Viet Cong.

Kraków Live Festival 2015 - cennik biletów i karnetów:

W najbliższy poniedziałek (25 maja) kończy się sprzedaż karnetów w promocyjnej cenie 220 zł.

Karnet festiwalowy:
220 zł - do 25 maja
250 zł - od 26 maja do 16 sierpnia
270 zł - od 17 sierpnia
Bilet jednodniowy 20.08 - 145 zł
Bilet jednodniowy 21.08 - 145 zł


Źródło: Dzień Dobry TVN/x-news

Czytaj także

    Komentarze (0)

    Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

    Zaloguj się / Zarejestruj się!

    Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!