Katowice. ProfiAuto Show 2015 to koncerty, zawody tuningowe i car audio, pokazy stuntu motocyklowego oraz supermoto, wyścigi modeli samochodów spalinowych, prezentacja Monster Truck, symulatory dachowania i jazdy, pokazy dronów oraz wyjątkowe zawody FMX... Zobacz zdjęcia...

Katowice: ProfiAuto Show 2015 w MCK i w Spodku [ZDJĘCIA]

Doroczne święto miłośników motoryzacji w Katowicach tym razem zaplanowano na 23 i 24 maja. To już dwunasta edycja targów ProfiAuto Show, a pierwsza – której część wystawiennicza odbędzie się w nowym, Międzynarodowym Centrum Kongresowym. Sporo atrakcji zaplanowano również na Placu Honorowym przed Spodkiem, a w sobotni wieczór także w Spodku, w ramach towarzyszącej targom imprezy ProfiAuto FMX & Music Show.

Targowa część ProfiAuto Show 2015, zlokalizowana w MCK to przede wszystkim stoiska i atrakcje przygotowane przez największe polskie i światowe marki z branży automotive. Pojawi się ich w Katowicach ponad 140, a będą wśród nich zarówno producenci części motoryzacyjnych, akcesoriów, jak i wyposażenia warsztatów. Na każdym ze stoisk zaplanowano atrakcje – m.in. pokazy tańca, pokazy barmańskie, konkursy z nagrodami i prezentacje najnowszych rozwiązań technicznych. Międzynarodowe Centrum Kongresowe zapełni się także specjalistami z branży motoryzacyjnej, którzy będą uczestniczyć w szkoleniach towarzyszących targom.



Plac Honorowy przed Spodkiem stanie się strefą dla miłośników mocnych wrażeń. Będą oni mogli posłuchać dynamicznej muzyki i obejrzeć m.in. pokazy stuntu motocyklowego, car audio, Monster Truck oraz supermoto. Prześledzą także zmagania m.in. w ramach zawodów db Drag Racing, wyścigów modeli samochodów spalinowych czy konkursu na najsympatyczniejszą hostessę targów. W strefie „Bezpiecznie na drodze” stworzonej przez Komendę Wojewódzką Policji w Katowicach będzie można natomiast skorzystać z atrakcji takich jak m.in. symulator dachowania, symulatory jazdy, miasteczko ruchu drogowego i rowerowy tor przeszkód.

W sobotni wieczór Spodek stanie się areną rywalizacji dla jednych z najlepszych polskich i zagranicznych zawodników FMX, którzy zmierzą się ze sobą w ramach towarzyszącej targom, dodatkowo biletowanej, imprezy ProfiAuto FMX & Music Show. Na liście startowej znaleźli się m.in. Mistrz Polski Artur Puzio, Tobias Finck z Niemiec, Ilkka Salo z Finlandii, Zdenek Fusek z Czech, Ales Rozman ze Słowenii oraz team z Rosji Adrenaline Rush. Ich starcie będzie miało status pierwszej rundy Sky Fighters CUP, a atmosferę podgrzeją dźwięki ostrej, rockowej muzyki w wykonaniu zespołów Yuma oraz Acid Drinkers.


Moto

Komentarze (1)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!