Zarobki w Kauflandzie są coraz wyższe. W tym roku niemiecka sieć sklepów przeznaczy na podwyżki 55 mln zł. W marcu pracownicy dostali 300 zł podwyżki. Firma gwarantuje teraz w nowych umowach o pracę cykliczne podwyżki zarobków.

Od 1 marca pensja kasjera-sprzedawcy w Kaufland wynosi od 2600 zł do 3100 zł brutto na pełen etat i jest wyższa o 300 zł. Oznacza to, że najniższe wynagrodzenie obowiązujące w sieci od 1 marca jest o 30 proc. wyższe od aktualnej płacy minimalnej w Polsce. W małych miastach pracownicy na stanowisku kasjera-sprzedawcy zarabiają teraz od 2600 do 2900 zł brutto, w dużych od 3000 do 3300 zł brutto, a w Warszawie od 3100 do 3400 zł brutto.

Po przepracowaniu sześciu miesięcy oraz w ciągu kolejnych dwóch lat pracownicy mogą liczyć na trzy podwyżki wynagrodzenia, tym razem o 100 zł brutto każda. Po dwóch i pół roku od zatrudnienia minimalna pensja kasjera-sprzedawcy zatrudnionego na pełen etat będzie więc wynosić od 2900 do 3400 zł brutto. Wszyscy pracownicy mają już zagwarantowane w umowach zmiany wynagrodzeń na następne lata.

Podwyżki obejmują 95 proc. pracowników, zarówno na stanowiskach nie kierowniczych, jak i kierowniczych. Dotyczą one również pracowników na stanowisku magazyniera. Ich wynagrodzenie od 1 marca br. do 1 września 2019 r. będzie rosło od 2800 do 3200 zł brutto.

Premie w Kaufland

Magazynierzy otrzymują dodatkowo premie uzależnione od wyników swojej pracy. Kaufland systematycznie zwiększa środki finansowe przeznaczane na podwyżki. W 2014 r. było to 12 mln zł, w 2015 r. - 27 mln zł, w 2016 r. - 44 mln zł, a w tym roku to aż 55 mln zł.

Praca

Komentarze (3)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

WICKIEGO PEDOFILA I ZOOFILA WRAZ Z DOWODAMI MARKA SĘKA Z PANEWNIK (gość)

POZNAJCIE SZKARADNĄ MORDĘ PRZYPOMINAJĄCĄ GARGAMELA PEDOFILA I ZOOFILA MARKA SĘKA z Katowic z Panewnik:

http://zapisz.net/images/610_marek_s_k_pedofil_zoofil_paran.jpg

Marek Sęk właściciel strony www.paranormalium.pl TO WYJĄTKOWO ZBOCZONY DEWIANT, który został przyłapany w sieci na molestowaniu nieletnich 12-13-14-15 letnich dziewczynek,
Tu macie DOWODY
www.odchylenia-psychiczne.blogspot.com

POSŁUCHAJ JAK MAREK SĘK MÓWI, ŻE MOŻE UPRAWIAĆ SEX ZE ZWIERZĘTAMI:

http://w197.wrzuta.pl/audio/4NyuMgzPK2Z/marek_sek_lubi_uprawiac_sex_ze_zwierzetami

Marek Sęk to AUTYSTA o wypaczonej łajdackiej złośliwej psychice, który chciał zrobić krzywdę nauczycielce, która wyrzuciła go ze szkoły muzycznej, a internautom, którzy go irytowali chciał odrąbywać głowy siekierką-przeczytasz o tym w linku do bloga.
Marek Sęk spłodził w sieci tysiące szkalujących i plugawych komentarzy na człowieka, który pokazał jego dewiacje i zboczenia.
Marek Sęk zadaje się z internetowymi szumowinami moralności, zboczeńcami i oszustami.
Jeśli chcesz wiedzieć o nim więcej prawdy i szczegółów napisz:
Pinokioriese@gmail.com lub zadzwoń pod nr. 500*420*579 wszystkiego się dowiesz.

CZY TAKI OBRZYDLIWY SZPETNY TYP MA PRAWO ISTNIEĆ JAKBY NIGDY NIC W SIECI I LANSOWAĆ SWOJE ZOOFILSKIE UPODOBANIA POLUJĄC PRZY OKAZJI NA MŁODOCIANE NIELETNIE ZAGUBIONE NASTOLATKI?

STRZEŻ SWE DZIECI I NIELETNIE CÓRKI PRZED TYM PSYCHOPATYCZNYM ZBOCZEŃCEM.

pracownik kaufa do marca br (gość)

pierd o lenie o szopenie.
dali podwyżki a czemu nie chwalą się ile ludzi zwolnili bo nie potrzebny kierownik np. magazynu ?
Kauszwitz