Według wyników sondażowych late pool nowym Prezydentem RP został Andrzej Duda, który zdobył 52 procent głosów. Przysięgę ma złożyć 6 sierpnia. Zobaczcie okładki polskich dzienników z poniedziałku, 25 maja.

Wyniki wyborów prezydenckich 2015: zwycięzcą Andrzej Duda


Według sondażu late poll Bronisław Komorowski minimalnie zwyciężył na Śląsku (50,3%) i wygrał w ośmiu innych województwach: opolskim (63,2 proc.głosów), pomorskim (57,9 proc.), wielkopolskim (57,3 proc.), lubuskim (57 proc.), zachodniopomorskim (56,5 proc.), warmińsko-mazurskim (56,4 proc.), kujawsko-pomorskim (56 proc.), dolnośląskim (52 proc.) i śląskim (50,3 proc.). To jednak nie dało mu wygranej.

Z kolei prezydent elekt Andrzej Duda zwyciężył w siedmiu województwach: podkarpackim (69,1 proc. głosów), lubelskim (63,7 proc.), świętokrzyskim (63,7 proc.), podlaskim (62,2 proc.), małopolskim (61,5 proc.), mazowieckim (53,9 proc.) i łódzkim (52,8 proc.).

Sondaż late poll: A. Duda 52 proc., B. Komorowski: 48 proc.

TVN24/x-news

Internet na swój sposób skomentował wybory. Zobaczcie MEMY


Hallo

Komentarze (21)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

JAANNA (gość)

ZAPRASZAJĄ NA PROGRAM PŁATNIKA.ZA TAKĄ CENĘ. TO TAK PROSTY PROGRAM. ZUPEŁNIE JAK DLA MATOŁKÓW. A WSZYSTKO TO SIĘ DZIEJE W HRUBIESZOWIE.
PIĘKNE MIASTE MIASTECZKO , ALE ROBIĄ WODĘ Z MÓZGÓW. ZADUFANI W SOBIE
NASTĘPCY WIADOMO KOGO. MIŁEGO ŻYCIA HAHAHA.................................................

tee (gość)

buahahahahahahahah leże i wkicze ze śmiechu :D "Wojna o Polskę trwa. Do mnie dzwonili ludzie i płakali. Pytali co z nami teraz będzie" - mówił w programie "Fakty po Faktach" w TVN24 Stefan Niesiołowski. buahahhahahahahahahahahahahaa ale super PO złodzieje są PRZERAŻENI hahahaha

Wyborca (gość)

No, to będzie w każdym mieście i miasteczku ( jak w b. ZSRR ) pomnik pary prezydenckiej.( Lecha i Marii ).

Izaak (gość) (Stefan)

Stefuś za rok zapłaczesz jak Ci przysolą 500 zł na ZUS żeby dać wcześniejsze emerytury, będziesz płacić więcej za zakupy bo małe firmy będą musiały mieć kasy fiskalne, aha i zapomniałem jeszcze obowiązkowy podatek na kościół i obowiązkowe msze z lista obecności co rano i wojna z Ruskimi w zanadrzu.

b (gość)

http://niezalezna.pl/67393-zaprzysiezenie-prezydenta-andrzeja-dudy-w-czwartek-6-sierpnia
Piotr | 25.05.2015 [09:02]
Przez Polskę przeleje się fala krwi z odrywanych hemoroidów od krzeseł:)Normalnie popłoch w Mordorze - zabraknie podpasek.