Adam Małysz w samochodzie marki BMW Mini Cooper ścigał się dziś dwukrotnie z samolotami pasażerskimi. Wyścig odbył się na nowym pasie startowym lotniska Katowice - Pyrzowice w ramach promocji nowego modelu Mini.

Adam Małysz ścigał się z samolotami. Zobacz zdjęcia z Pyrzowic

W czwartek do użytku zostanie oddany nowy pas startowy na lotnisku Katowice - Pyrzowice. Wcześniej jednak nową drogę przetestował Adam Małysz w najnowszym modelu marki BMW Mini Cooper. W sobotę, dwukrotnie zmierzył się z samolotami pasażerskimi w wyścigu na 1/4 mili.
Ze względu na niesprzyjający wiatr trzeba było rozpocząć starty samolotów z zachodniego końca pasa, co uniemożliwiło dokładny pomiar czasu. Jednak w obu przypadkach po przejechaniu 400 metrów, na czele był samochód z ponad 200 konnym silnikiem, za sterami którego siedział Adam Małysz.

- Za drugim razem trochę się spóźniłem ale wyraźnie po 1/4 mili daliśmy radę. Dla mnie to była frajda Myślę, że każdy by chciał pojeździć na tak nowoczesnym lotnisku, gdzie można sobie pozwolić na wiele. Dla mnie to była frajda - podsumował były skoczek.

Pojechali!

Posted by MINI on 23 maja 2015

Moto

Komentarze (0)

Podane dane osobowe będą przetwarzane przez Polska Press Sp. z o.o. z siedzibą w Warszawie. Podanie danych jest dobrowolne. Pozostałe informacje na temat celu i zakresu przetwarzania danych osobowych oraz Twoich praw znajdziesz w regulaminie. Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

Zaloguj się / Zarejestruj się!

Brak komentarzy. Możesz być pierwszy!