RSS   |   
Zarejestruj się   |    Zaloguj się   |    Zaloguj przez facebook
Mysłowice » Lista spraw do załatwienia w Mysłowicach - mój pomysł na miasto

Lista spraw do załatwienia w Mysłowicach - mój pomysł na miasto

2010-08-25, Aktualizacja: 2010-11-19 07:42

Dziennik Zachodni Agata Pustułka

Wybory samorządowe za pasem. Wszystko wskazuje na to, że już w listopadzie wybierzemy nowe władze naszego miasta. Czy będą to ci sami ludzie? A może zupełnie inni? To na razie niewiadoma.

(© Fot. Polska Dziennik Zachodni)

Masz zdjęcie do tego tematu? Wyślij»
Ale już dzisiaj wiadomo, co kolejna ekipa powinna zrobić. Z pewnością każdy internauta wie, czego brakuje w naszym mieście, co należy zmienić, na co położyć nacisk.

Dlatego już dzisiaj zachęcamy internautów do zgłoszenia swoich pomysłów dla nowych władz. Czy potrzebna jest nowa hala sportowa, a może boisko? A może sport i rekreację powinniśmy zostawić na później i zająć się drogami i układem komunikacyjnym? A może zrezygnować z tego typu inwestycji i pieniądze przeznaczyć na wsparcie najuboższych mieszkańców, lub edukację?

Już dzisiaj wpisujcie swoje konkretne pomysły w formie komentarza pod tym tekstem. Przekażemy je nowym radnym po wyborach.




Czego trzeba naszym miastom? Spiszmy zadania dla przyszłych prezydentów

Listopadowe wybory samorządowe to jedyna okazja, by odsunąć od rządzenia nieudaczników, którzy przespali kadencję (niektórzy nawet dwie i trzy) i niewiele zrobili dla mieszkańców. Dziś możemy ich podsumować tworząc wspólnie listę zaniedbań oraz postulatów wobec nowych prezydentów, wójtów i burmistrzów.
∨ Czytaj dalej


Najgłośniej krzyczą w Mysłowicach, gdzie z powodu dziur trzeba było nawet zamknąć ulicę Pukowca. Prawie wszędzie irytują nas korki. Dlatego chcemy obwodnic w Chorzowie, Dąbrowie Górniczej i Częstochowie.

strona: 1 z 2 następna strona

Przeczytałeś?

Oceń ten artykuł
+

Ocen pozytywnych

Ocen negatywnych

0 0
-

Komentarze (13)

Dodając komentarz akceptujesz regulamin.

al (gość) 2010-11-20 15:28

OSYRA NA PREZYDENTA POLSKI !!!!!!!!!!!!

+1 / 0 odpowiedz

www osyra pl (gość) 2010-11-19 23:45

OSYRA NA PREZYDENTA! NIE MA SIE CO ZASTANAWIAC!

0 / -1 odpowiedz

OSYRA NA PREZYDENTA!!! (gość) 2010-11-19 16:58

OSYRA NA PREZYDENTA!!! OSYRA NA PREZYDENTA!!! OSYRA NA PREZYDENTA!!! OSYRA NA PREZYDENTA!!! OSYRA NA PREZYDENTA!!! OSYRA NA PREZYDENTA!!! OSYRA NA PREZYDENTA!!! OSYRA NA PREZYDENTA!!! OSYRA NA PREZYDENTA!!! OSYRA NA PREZYDENTA!!! OSYRA NA PREZYDENTA!!! OSYRA NA PREZYDENTA!!! OSYRA NA PREZYDENTA!!! OSYRA NA PREZYDENTA!!! OSYRA NA PREZYDENTA!!! OSYRA NA PREZYDENTA!!! OSYRA NA PREZYDENTA!!! OSYRA NA PREZYDENTA!!! OSYRA NA PREZYDENTA!!! OSYRA NA PREZYDENTA!!! OSYRA NA PREZYDENTA!!! OSYRA NA PREZYDENTA!!! OSYRA NA PREZYDENTA!!! OSYRA NA PREZYDENTA!!! OSYRA NA PREZYDENTA!!! OSYRA NA PREZYDENTA!!! OSYRA NA PREZYDENTA!!! OSYRA NA PREZYDENTA!!! OSYRA NA PREZYDENTA!!! OSYRA NA PREZYDENTA!!! OSYRA NA PREZYDENTA!!! OSYRA NA PREZYDENTA!!! OSYRA NA PREZYDENTA!!! OSYRA NA PREZYDENTA!!! OSYRA NA PREZYDENTA!!! OSYRA NA PREZYDENTA!!! OSYRA NA PREZYDENTA!!! OSYRA NA PREZYDENTA!!! OSYRA NA PREZYDENTA!!! OSYRA NA PREZYDENTA!!! OSYRA NA PREZYDENTA!!! OSYRA NA PREZYDENTA!!! OSYRA NA PREZYDENTA!!! OSYRA NA PREZYDENTA!!! OSYRA NA PREZYDENTA!!! OSYRA NA PREZYDENTA!!! OSYRA NA PREZYDENTA!!! OSYRA NA PREZYDENTA!!! OSYRA NA PREZYDENTA!!! OSYRA NA PREZYDENTA!!! OSYRA NA PREZYDENTA!!! OSYRA NA PREZYDENTA!!! OSYRA NA PREZYDENTA!!! OSYRA NA PREZYDENTA!!! OSYRA NA PREZYDENTA!!! OSYRA NA PREZYDENTA!!! OSYRA NA PREZYDENTA!!!

0 / -1 odpowiedz

mieszko (gość) 2010-11-19 15:43

Panu OSYRZE I RADNYM PODZIĘKUJEMY WYBIERZMY NOWYCH
Panu OSYRZE I RADNYM PODZIĘKUJEMY WYBIERZMY NOWYCH
Panu OSYRZE I RADNYM PODZIĘKUJEMY WYBIERZMY NOWYCH
Panu OSYRZE I RADNYM PODZIĘKUJEMY WYBIERZMY NOWYCH
Panu OSYRZE I RADNYM PODZIĘKUJEMY WYBIERZMY NOWYCH
Panu OSYRZE I RADNYM PODZIĘKUJEMY WYBIERZMY NOWYCH

+1 / 0 odpowiedz

z (gość) 2010-11-19 14:47

a zwłaszcza tacy jak ten:
http://www.youtube.com/watch?v=mbG6iTvb82Q

0 / -1 odpowiedz

(gość) 2010-11-19 14:47

POZBYĆ SIĘ RADNYCH, KTÓRZY ZASIADAJĄ W OBECNEJ RADZIE MIASTA

0 / 0 odpowiedz

OK (gość) 2010-11-19 11:37

Przedstawione potrzeby są ważne i nowy prezydent powinien mieć je na uwadze.Ale aby mogły być spełnione należy wybrać człowieka uczciwego,wiarygodnego i z Mysłowic.Przyjezdni nie gwarantują spełnienian/w potrzeb.Taki komandos G.O.(buta,pycha,zarzty prokuratorskie,wyrok sądowy) rządzi od osmiu lat i doprowadził miasto do tego stanu.
Trzeba wybierać mądrze z troską o dobro miasta.

+2 / 0 odpowiedz

gośka (gość) 2010-11-19 10:22

jestem za ! usunąć radnych!!! np.p.Wójtowicz,najpierw był z Osyrą ,potem z nim walczył a teraz pokornie wrócił,,,,,i kandyduje z komitetu Osyry....sami ludzie niech ocenią charakter p.Wójtowicza...

+1 / 0 odpowiedz

Mysłowiczanin (gość) 2010-09-01 23:48

1) Remonty dróg to sprawa nie cierpiąca zwłoki nasze ulice to obraz nędzy i rozpaczy
2) Gruntowy remont Parku Miejskiego
3) Za gospodarowanie wolej straszącej przestrzeni na tzw. \\\"Mazymbergu\\\" np. na duży park,plac zabaw dla dzieci, boisko z prawdziwego zdarzenia a nie na kolejny super market stacje benzynową itp.
4) Gruntowy remont przejścia podziemnego na ulicy katowickiej
5) Wybudowanie obiecanego Aqua Parku
6) Remont Kąpieliska Słupna co na styl tego Sosnowieckiego Sielca
7) Remont naszego koszmarnego dworca kolejowego który aż prosi się u gruntowy remont
8) Zwiększenie bezpieczeństwa na dzielnicach Wesoła,Rymera,Skotnica, Klachowiec, Brzezinka
9) Oczyszczenie i odpowiednie zagospodarowanie naszych pięknych stawów Hubertus, Glinok, Wesoła Fala,
10) Zadbanie o nasze perełki architektoniczne., i odnowienie od wieków straszących blokowisk na rymerze, piosku , klachowcu ,
11) Stworzenie miejsc do prawdziwego wypoczynku

+2 / 0 odpowiedz

Ignacy Mysław (gość) 2010-09-01 18:50

1)Cofnąć pozwolenie na Piąt.Sobot. Niedz.pijacko-taneczne dudnienie do białego rana w barze Twist,bo zostało wydane bez zezwolenia mieszkańców-około 200rodzin.2)Zmienić znaki drogowe przy wyjeżdżie z ul. Krakowskiej na ul.Katowicką i Oświęcimską na autostradę A-4 w lewo na ul. Mikołowską a nie w prawo na ul.Katowicką najbardziej zakorkowaną..3) Przywrócić do działania zielone światło na skrzyżowaniu w Centrum Katowicka ,Oświęcimska,będzie mniej pieszych potrąconych .4) Zrobić zatokę przy Realu na przystanku w stronę Katowic,potworne korki.5)Przedłużyć ul. Towarową poprzez teren i parking byłej kopalni Mysłowice do ul. Świerczyny,teraz w dni targowe i giełdy odcinek wokół Kościółka i Szpitala nie do przejechania.6)Wyburzyć stary ceglany Most kolejowy w ciągu ul. Okrężnej Północnej i w ten sposób udrożnić ruch 2-kierunkowy między Realem a Giełdą i Targiem.( Teraz beznadzieja )7)Postawić w okolicach Centrum i w samym Cen.1000 ławek dla odpoczynku Mieszkańcom ( teraz -Pustka )8)Przy wieżowcu na ul. Katowickiej na przystanku od Banku po Mysłowiczankę postawić barierki żeby uniemożliwić kierowcom furgonów ,kładów,motorów i sam.osob.rozjeżdżanie przystanku i chodnika.

+1 / 0 odpowiedz

Sonda

Czy Śląsk jest gotowy na autonomię?

Ogłoszenia nieruchomości

Ogłoszenia motoryzacyjne

Ogłoszenia pracodawców