Wybierz region

Wybierz miasto

  Trzy medale dla Marty Nowak z Górnika 09

  Autor: (greg)

  2006-03-17, Aktualizacja: 2006-03-17 14:31 źródło: Dziennik Zachodni

  Marta Nowak zdobyła trzy medale młodzieżowych mistrzostw Śląska. Zawodniczka Górnika 09 była trzecia indywidualnie oraz w mikście, a także druga w deblu. Zawody odbyły się w niedzielę w Częstochowie.

  Marta Nowak zdobyła trzy medale młodzieżowych mistrzostw Śląska. Zawodniczka Górnika 09 była trzecia indywidualnie oraz w mikście, a także druga w deblu. Zawody odbyły się w niedzielę w Częstochowie. W deblu Marta grała w parze z Patrycją Wodarską, byłą zawodniczką Górnika 09. W mikście jej partnerem był mysłowiczanin Maciej Wszołek. Dzięki dobremu występowi w Częstochowie, Marta zapewniła sobie udział w młodzieżowych MP.

  Niepełna 20-letnia pingpongistka dzień wcześniej wystąpiła w ligowym meczu swojej drużyny. Górnik 09 podejmował MOSiR Krosno. Komplet punktów zdobyły grające na pierwszym stole siostry Beata Nowak i Patrycja Molik. Pierwsza toczyła zacięte spotkania z Wiolettą Świniuch i Małgorzatą Zubik. Oba mecze wygrała 3:2. Patrycja Molik zwyciężyła Zubik 3:0, a Świniuch pokonała 3:2. Debla siostry wygrały po zaciętej walce 3:2. Wszystkie spotkania przegrały grające na drugim stole Mata Nowak, Daria Bidzińska i Klaudia Baran. Najbliżej uzyskania zwycięskiego punktu była Nowak, która dwa mecze przegrała 2:3.

  W ostatniej kolejce I ligi Górnik 09 zagra we własnej hali z Odrą Roeben Księginice.

  Sonda

  Jak sądzisz, ile powinien zarabiać prezydent miasta?

  • 3- 5 tysięcy złotych (32%)
  • 2- 3 tysięcy złotych (31%)
  • 5- 10 tysięcy złotych (26%)
  • powyżej 10 tysięcy złotych (10%)

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.