Wybierz region

Wybierz miasto

  Mysłowiczanin wystąpi na mistrzostwach Europy

  Autor: (greg)

  2006-03-31, Aktualizacja: 2006-03-31 15:01 źródło: Dziennik Zachodni

  Bartosz Urbanke znajdzie się w składzie reprezentacji Polski na mistrzostwa Europy, które w maju odbędą się w Bielsku-Białej. Występ na tej imprezie zawodnik MOSiR-u wywalczył sobie srebrnym medalem, który zdobył na ...

  Bartosz Urbanke znajdzie się w składzie reprezentacji Polski na mistrzostwa Europy, które w maju odbędą się w Bielsku-Białej. Występ na tej imprezie zawodnik MOSiR-u wywalczył sobie srebrnym medalem, który zdobył na mistrzostwach Polski młodzieżowców w Sosnowcu.

  Bartosz stanął na drugim stopniu podium w kategorii 69 kg. Bardzo dobrze spisali się jego młodsi koledzy z kategorii 62 kg. Niewiele brakowało, żeby całe podium zajęli reprezentanci MOSiR-u. Ostatecznie Adrian Kusek zajął drugie, Michał Filus trzecie, a Kamil Sieczkowski czwarte miejsce. Juniorzy z Mysłowic mają jeszcze szansę na występ w ME. Muszą jednak dobrze zaprezentować się na MP juniorów, które pod koniec kwietnia odbędą się w Bielsku-Białej. - Jeśli tam zdobędą medale, prawie na sto procent zakwalifikują się do kadry Polski - mówi Andrzej Filus, trener MOSiR-u.

  Sonda

  Jak sądzisz, ile powinien zarabiać prezydent miasta?

  • 3- 5 tysięcy złotych (32%)
  • 2- 3 tysięcy złotych (31%)
  • 5- 10 tysięcy złotych (26%)
  • powyżej 10 tysięcy złotych (10%)

  Korzystamy z cookies i local storage.

  Bez zmiany ustawień pliki są zapisywane na urządzeniu. Więcej przeczytasz tutaj.